Jak na GG porównac IP dwóch uzytkowników GG?

(system) #1

Chciałbym sie spytac jak Sprawdzic dwa IP dwóch uzytkowników GG? Bo nie wiem czy sie jedna osoba podszywa ktora mam na gg. Dlatego prosze o pomoc. Chodzi tylko o porównanie IP dwóch uzytkowników i nic wiecej. Prosze o POMOC. :lol:

(Fish 92) #2

jak masz gg to przy każdym kontakcie poprawej stronie masz ikonke"i" klikasz w nia i jesli osoba nie ma wlaczonego ukrywania IP lub czegos takiego to bedzie pisalo :slight_smile:

pozdrawiam fish

(system) #3

no a włąsnie ta osoba jezeli sie podszywa to w tym koncie gdzie jest zapisana to ma nieukrywanie IP a ta druga ma IP ukryte bo pisze I to własnie Jest :confused: nie teges. A czy jest jakis program do pokazania Ukrytego IP?

(Fish 92) #4

no to znaczy ze sie ktos nie podszywa bo jak?? IP moze miec jedno no chyba ze ma neostrada ;]

(system) #5

Czyli jak jest jakiś program oczekuje konkretnej odpowiedzi? Bo Osoba zapisana ma pokazane IP? a ta ktora chce spr czy sie podszywa nie ma IP i to mnie dreczy :confused:

(Fish 92) #6

no to znaczy ze ten ktos gada z innego kompa gdzie jest inna konfiguracja i ma właczone ukrywanie IP rozumiesz? a co do programu to nie mam pojecia

(Ferdek31) #7

jeżeli jesteś na gg i rozmawiasz z tą osobą wpisz w trakcie rozmowy w wierszu pleceń komendę - netstat -bna i masz status połączenia i IP, z którego masz transmisję, ale jak ktoś będzie za NAT-em w sieci wewnętrznej to odczytasz tylko IP jego dostawcy, aby dojść bezpośrednio do jego komputera to nie takie proste bo musiałbyś złamać zabezpieczenia dostawcy i włamać się w jego sieć, przy neostradzie odczytasz dzierżawione IP rozmówcy, ale jutro może być inne, chyba, że ma publiczny IP.

(system) #8

aha no to dobra dzieki za pomoc moje watpliwosci po cześci zostały rozwiane Dzięki Za POMOC.