Jak na nowo zainstalować IE w XP?


(ogniomistrz) #1

Przy pośpiesznej próbie przejścia IE7 na IE8 nie zwróciłem uwagi,że link prowadził do wersji angielskiej.Instalator IE8 odinstalował mi poprzedniczkę a nie zainstalował IE8 (błąd instalacji).Wszystkie nowe próby instalacji już z polską wersją kończą się niepowodzeniem,niestety.Niepowodzenie podczas instalacji.Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów (moja wiedza w tym zakresie nie jest zbyt duża,a dobitniej ujmując słaba) może mi poradzić jak do tego się zabrać?

Nadmieniam,że mam oryginalną płytę WIN XP.Próbowałem ponownie zaznaczając kwadracik przy IE w "Dodaj usuń składniki windows) myśląc,że dostanę polecenie włożenie płyty z systemem,ale niestety-niepowodzenie.Obecnie używam Google Chrome,zawsze miałem drugą przeglądarkę w "zapasie".Jest w "drzewku" explorer'a folder Internet Explorer (1,66 Mb !) a w nim plik IEXPLORE.EXE ale klikanie w niego nie otwiera nic.A może dać sobie koledzy spokój z IE i zainstalować jako zamiennik np.Fire Fox'a? Proszę o poradę bo jestem rozdarty jak moja teściowa przed świąteczną spowiedzią.


(niezDarek) #2

spróbuj to:

viewtopic.php?f=7&t=321550


(ogniomistrz) #3

Dzięki za radę.Zrobiłem dokładnie tak jak radziłeś.Niestety po instalacji setup PL pokazało się info: "Instalacja nie została zakończona".IE dalej brak.