Jak nabyć legalnie mp3 które są a jednak nie da się

Mam dość zawiły problem. Jestem fanką radia http://www.di.fm kanał Chillout Dreams i utwory które nieraz tam lecą mnie miażdżą. Są utwory których posiadam tytuły a które chciała bym mieć na dysku. I tu pojawia się absurd. W sieci p2p nie ma ich dostępnych a na YouTube są poucinane wersje. Mało tego gdy wchodzę na jakikolwiek internetowy sklep muzyczny czy też iTunes utwory te są dostępne ale mogą je kupić tylko użytkownicy USA. Już nie wiem jak nabyć legalnie utwory. Powoli zaczynam myśleć że najlepiej będzie kupić bilet do Stanów i tam przez iTunes zakupić utwory :x Jakieś pomysły?

To nagrywaj muzykę z tego radia.

Słuchaj używając Screamer Radio i nagrywaj audycje, najprostsze rozwiązanie :slight_smile:

Też chciałem zakupić ostatnio dość sporą ilość muzyki dobrej jakości, ale ten kraj nawet jakbyś bardzo chciał to i tak ci tego nie umożliwi… :cry:

Sprawdz program p2p - SOULSEEK

Soulseek nie jest przypadkiem programem na zasadzie torrentów ? Równie dobrze można używać BearShare, ale nie ręczę za wirusy i inny syf, jaki ktoś z tym dostanie :lol:

Soulseek jest programem P2P ale działającym na zupełnie innej zasadzie jak torrenty i w plikach muzycznych raczej trudno o wirusy.

Ty weź lepiej zobacz czy tobie gdzies jakiś wirus nie wszedł :slight_smile:

A mało przypadków było, że od BearShare były wirusy i to jeszcze nie jeden a całe multum ? Ja mówię o BS, nie o SS :wink:

iTunes, rejestrujesz się jako amerykanin, doładowujesz konto zdrapką iTunes CardGift, ściągasz co chcesz aż do końca kasy :stuck_out_tongue: dostajesz muzykę w formacie bezstratnym (apple loseless) z możliwością przerobienia na mp3 :wink:

BS instalował różne reklamowe pierdoły przy okazji instalacji samego siebie więc to już całkiem inna sprawa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Najprościej nagrać. Na własny użytek jest to jak najbardziej legalne.