Jak nagrać bootowalnego Windows 7 na płytę?

Mam pytanie, mam Windows 7 na bootowalnym pendrive, chcę go wypalić na płytę DVD. A więc jak to zrobić, tak po prostu te pliki nagrać, prosto z pendrive i będzie bootowalne czy trzeba coś tam robić w tych plikach? . Dzięki za pomoc.

na płytę to trzeba nagrać obraz iso inaczej się nie da lub ja nie słyszałem i takiej metodzie o ile w ogóle istnieje.

Musi być iso? To jak mam je zrobić?

Nie masz płyty?, pobrać ze stron microsoftu jak ma się subskrypcje, a czy z luźnych plików można coś zrobić to nigdy nie słyszałem.

Zrobiłem ISO, wypaliłem i pisze żeby kliknąć aby rozpocząć bootowanie z CD, klikam i nic wiecej nie ma.

Ja tam żadnej subskrybcji nie mam, w ogóle ona kosztuje?

Kosztuje trzeba ją wykupić inaczej nici niby można pobrać obrazy iso ale nie w polskiej wersji językowej

Tak to się nie robi, jeśli się nie mylę to obraz musi być bootowalny to że go zrobisz z luźnych plików nie uczyni go bootowalnym

może ktoś ci inny pomoże ja wszystkiego nie wiem/ nie znam

ps a masz w ogóle licenjce na win7 ? i skąd w ogóle miałeś instalator na usb?

Problem rozwiązany, wypaliłem go normalnie i działa.

@czempion00 a gdzie sprawdziłeś CD że działa… na innym komputerze czy na swoim . dobry pr. do bootowania płyty polecam PowerISO

Sprawdziłem u siebie czy działa i zainstalowałem koledze tego Windowsa, więc działa 8). A do wypalenia użyłem UltraISO, używałem PowerISO rok, ale uważam że UltraISO jest lepsze.