Jak nagrać cd z filmem + napisy

nagrałem film + napisy w jednym folderze nazwa pliku filmu i napisów taka sama a pomimo to po włożeniu cd do otwarzacza dvd nie czyta napisów co na to poradzić posiadam dvd nagrywarkę z dyskiem twardym Funai - na starym otwarzaczu wszystko jest oki …dzięki za informacje

Przekonwertuj napisy z txt na srt może pomoże :slight_smile: Program: Subtitle Workshop (format pliku SubRip)

Pamietaj że srt nie obsługuje polskich znaków :wink:

dzięki zobacze / a coś co by czytało polskie znaki…?

Nie marudź :stuck_out_tongue: Przeżyjesz bez nich :stuck_out_tongue:

To że nieczyta polskich znaków polega na tym że masz dziwne znaki zamiast śąćńó…

Najlepiej usuń je w notatniku a potem zapisz do srt :wink:

ok to co opisał piotrekjunior zadziałało ale mam jeszcze jedno pytanko czy można jakoś powiększyć trzcionkę bo telewizorze 29" te napisy są troszkę małe jest jakis sposób na to dzięki za info…

To juz wina odtwarzacza DVD niestety. Ja mam ten sam problem z TV 29" :? Na białym tle wogóle tych napisów nie widać :? Obawiam się że nic nie zdziałasz :frowning:

Ja do swojego Pioneera wgrałem zmodyfikowany soft, który umożliwia zmianę wielkości czcionki. Może ktoś już zmodyfikował oryginalny soft do twojego sprzętu.

jest taka możliwość jak to wykonać może troszkę więcej informacji…???

kazuio ale tracisz wtedy gwarancję oraz spadek napięcia podczas instalowania softu sprawia rozdupcenie całego sprzętu 8) Trza jechać do serwisu i bulic za wgranie softu nowego :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 11:08

Ściagasz z neta soft. Nagrywasz na płytkę. Wsadzasz nagrana płytkę do DVD i modlisz się aby wszystko poszło sprawnie 8)

czyli do filmów z napisami pozostaje mi tylko stary dobry otwarzacz Korr

Ja zapodaje filmy przez kabel S-Video z kompa do TV. Mam duże napisy oraz mogę rozjaśnić ciemne filmy :slight_smile: Moim zdaniem lepsiejszy sposób od DVD :wink:

piotrekjunior napisz jak to wykonać bom nie jest biegły w tym temacie oki

Zacznijmy od tego że musisz mieć karte graficzną z TV OUT. Kupujesz kabel S-VIDEO i łączysz nim karte graficzną z TV (TV musi mieć wejście s-video jeśli nie ma to kupujesz przejsciówke z s-video na czincze). Potem tylko kwestia ustawienia paru opcji w sterownikach karty graficznej 8)

Np. do mojej karty graficznej:

GF fx5200

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 11:30

Oczywiście w wielkim skrócie :wink:

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 11:32

Na forum dużo tego było poszukaj :wink:

sory żewracam do tematu ale mam jeszcze jedno pytanko bo sie okazuje że jak połącze napisy z filmem programem AVI ReComp w ktorym mogę powiększyc czcionkę to wszystko jest oki i dvd stacjonarne czyta polskie znaki i było by wszystko dobrze ale film o pojemności około 113 mb konweruje około 1:50 (może ktoś słyszał o jakimś innym programie co tylko wkleja napisy a nie konwertuje jeszcze raz całego pliku ) żeby robił to szybciej dzięki za info

Łączenie napisów z filmem divx - program Sub2Divx

BZDURA !!

Wermatin spokojnie :smiley:

Nie wiedziałem o tym :wink: Ale teraz sprawdziłem Twoje linki i swierdzam że sie pomyliłem :stuck_out_tongue:

A skąd żeś wytrzasnął tę wypowiedź :o

No problem :slight_smile:

Tylko ten się nie myli co nic nie robi :lol:

:o Sam nie wiem :o

Miałem wczoraj małe problemy z kopiowaniem i wklejaniem także pewnie ten cytat przykleił mi się z innego tematu, a może też z innego forum :oops: