Jak nagrać film z płyty DVD na dysk twardy komputera

Witam.Dostałem film DVD z wesela do obejrzenia,i możliwością nagrania go na komputer.Nigdy tego nie robiłem.Jak nagrać ten film na dysk twardy mojego komputera? Jak to zrobić,jakim programem?

jaki-program-pozwoli-zgrac-dvd-dysk-twardy-t73017.html

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/dvddecrypter/

DVD Decrypter służy do usuwania zabezpieczenia CSS, a wątpię by w takie był zaopatrzony film z wesela. Bez zabezpieczenia to wystarczy przekopiować pliki na dysk albo płytę zgrać do obrazu ISO i nagrać na nową.

Programy do ripowania DVD raczej są płatne, ale może być wersja czasowa trial.

Np. Digiarty WinX DVD Ripper Platinum: http://www.winxdvd.com/dvd-ripper-platinum/

AllConverter (dodawany tez do AllPlayera): http://www.allconverter.org/ (ten jest bezpłatny ze znakiem wodnym “allplayer”, po zapłacie bez znaku wodnego)

Obydwa umożliwiają zgranie do wielu różnych formatów.

To jedna z jego funkcji, nie wypada jednak nie wspomnieć o innych funkcjach, które pomogą autorowi postu w jego problemie.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Pobierasz Format Factory i tam możesz zgrać płyte DVD na dysk do formatu np. AVI. Program jest darmowy i nie bedzie na filmie żadnych znaków wodnych.

Jak to jest film z wesela to wątpie aby posiadał jakieś zabezpieczenia. Próbowałeś po prostu skopiować zawartość na dysk? Póżniej film odpalasz plikiem video_ts.ifo programem do odtwarzania dvd z dysku jak nie ma zabezpieczeń to da się tak zrobić bez problemu.

zrob obraz płyty to najprościej zrobić…pozniej montujesz i ruchamiasz program wybierasz naped i sie odtwarza:)