Jak nagrać kopię zapasową oryginalnej gry

Witam kupiłem nową grę chciałem zrobić kopię zapasową żeby oryginału zbytnio nie porysować, zmarnowałem już 4 płyty i się nie udało, bo z tego co mi wiadomo one mają jakieś zabezpieczenia, jakim programem mogę to zrobić. Program jaki używam do nagrywania to BurnAware Home.

A jaka to gra? Spróbuj zrobić najpierw obraz płyty, a potem go nagrać. A może gra zamieszczona jest na 9 GB płycie DVD, a ty próbujesz skopiować na 5 GB DVD?

Ile gra zajmuje?

Jest to Splinter Cell: Chaos Theory , gra zajmuje 2,57GB więc wejdzie na zwykłą płytę dvd 4,7GB

Dodane 08.06.2010 (Wt) 22:58

A może dlatego że nagrywałem na dvd-r a nie dvd+r

Najważniejsze jest zabezpieczenie jakie znajduje się na płycie aby dowiedzieć się jakie zostało użyte do zabezpieczenia twojej płyty pobierz program Protection ID, uruchom program > Scan > CD/DVD Drive (sector) i wskaż napęd w którym znajduje się płyta z grą lub jeżeli nie chce Ci się bawić z tym programem to wejdź na GameCopyWorld wpisz nazwę swojej gry i z listy która wyskoczy wybierz ją jeszcze raz swoją grę.

Na nowo otwartej stronie nazwę zabezpieczenia znajdziesz w pobliżu nazwy gry w tym przypadku jest to StarForce v3.

Teraz już tylko potrzebujesz programu którym zrobisz kopie płyty np. Alcohol 120% jednak nie z każdym zabezpieczeniem programy do robienie kopi sobie poradzą jeśli tak będzie w Twoim przypadku proponuję ściągnąć cracka ze wspomnianej strony

stosownie do posiadanej wersji gry.

Pobrałem program Protection ID zrobiłem Scan i co dalej, po tym Scanie utworzyły mi się na pulpicie dwa skróty (zrzut ekranu zajrzyj tu>>http://www.imagic.pl/files/19915/qwerty.jpg<<.

Radek_24 tu nie rozmawiamy o krakersach i nie wspieramy piractwa. :!: mihalhp ma oryginał ale łamie postanowienia licencji gry-czyli ingeruje w pliki gry.

Gra ma StarForce Alcohol da radę zrobić obraz tej gry-ale o zrobieniu kopii 1:1 czyli na płycie dvd nie jest możliwe.

Również mam tę grę z serii Supersseler i jeśli mnie pamięć nie myli to działa ona bez płyty w napędzie. [-X

Radek_24 , zapoznaj się z regulaminem forum