Jak nagrać muzyka na odtwarzacz mp3

Niedawno kupiłem odtwarzacz mp3 samsung o pojemnośći 512 MB.Skasowałem muzyke jaka na nim była, i chciałem nagrać nową lecz gdy podłączyłem odtwarzacz do kompuytera to ten okropnie długo myślał po czym wyskoczył błąd. Prosze o pomoc w sprawie jak nagrać muzyka na odtwarzacz.

metodą kopiuj/wklej. A jaki to był błąd?

A instalowałeś sterowniki?? masz wogule do tej mp’ki płyte cd?? bo jak tak to powinny byc tam sterowniki i wtedy zainstaluj te sterowniki…ale też jest taki chwyt że do windowsa xp nietrzeba chyba nawet instalować tych sterowników…wiec niewiem popatrz na to co napisałęm.a jak to niepomoże to niewiem o co może chodzić.ale chciałem pomuc ale pewni nic z tego… :frowning:

Złączono Posta : 16.12.2006 (Sob) 19:01

właśnie a jaki to był bład???

metodą kopiuj/wklej sie nie da bo nie umie wejsc. Jak muwiłem kiedy klikam na ikonka mp3 to komputer dość dlugo myśli po czym wyskakuje mi błąd

H:\ nie jest dostepny.

Plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny

Wyłącz hold i podłącz odtwarzacz jeszcze raz. Powinno pomóc :wink:

Poszukaj na necie programu do obsługi tego mp3 (jakaś firma miała tak, że pliki można było wrzucać tylko przez specjalny program, może to ta właśnie).

Błąd w oprogramowaniu mp3 nie powinien się chyba tak objawiać, ale nie zaszkodzi zainstalować nowego firmware na pewno.

nie radzę, szczególnie na niesprawny playerek.

Próbówałeś sformatować pamiec odtwarzacza ?

a może masz zasyfione usb?? nie to raczej wina tego zasyfionego usb… hhhhmm :frowning:

Tak w ogóle - to mp3 samo w sobie chodzi, po odłączeniu od kompa??

Bo chyba właśnie tak, ale ma problemy z komunikacją z kompem.

Wydaje mi się że na nowym odtważaczu pamięć powinna byc pusta. Z tego co wiem. Więc może kupiłeś używaną mp3-ujke? Ale jeśli nie to albo jest zepsuta albo masz zabrudzone USB lub uszkodzone wejście w komp albo w odtwarzaczu. Mozesz też sprubowac na innym komputerze. A jeśli nie pomoże to oddaj ją do serwisu.

sprawdż w usługach, może masz przypadkiem? wyłączonego

menedżera dysków logicznych!