Jak nagrać na 2 płyty CD

Witam!

Próbowałem na Nero i na innych programach ale nadal nic.

Chce nagrać moją instalke która zajmuje 1.14GB czyli na 2 płyty CD.

Nie chce tego dzielić na 2 jakimiś programami tylko chce żeby wglądało to tak:

1.Wkładam cd1

2.podczas instalacji wyskakuje komunikat włóż płytę nr.2

Wiem ze tak sie da bo dawniej tak robiłem ale teraz nie widzę takowej funkcji w nero czy innych programach.

Pomocy!!

A nie możesz nagrać na DVD?

hehe pewnie ze moge ale: nie mam przy sobie DVD a sklepy zamknięte już (co najmniej u mnie :))

darmik24 nie odbiegaj od tematu, ale widzę, że tej opcji nie chcesz, bo dane można podzielić na polówkę lub części dowolnej wielkości winrar’em na przykład. a jestem ciekaw co chcesz dzielić na pół, jaką instalkę, twojego autorstwa która waży 1.5gb? Jest to legalne oprogramowanie?

Nero mam orginal a instalka to modyfikacja mojego autorstwa do gry i chce to sobie nagrać na płytkę.

Co do Winrara czy jak nim podzielę na pół to będzie efekt włóż płytę nr.2?

z tego co wiem to nie, bo to będzie archiwum podzielone na część, ale może się da ale musisz poczytać, a z drugiej strony skoro potrafisz modyfikować grę, i nie potrafisz podzielić tego, hmm dziwne, nie chce tutaj niczego sugerować, a tak mi teraz wpadło do głowy, może tym kreatorem np. install wizard musisz jakoś to zrobić? :smiley:

Podzielić programem umie ale chce inny efekt :wink: nie chce latać w ciemno i zasysać co chwila inny program do tego samego ale spróbuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

wpadłem na install wizard, ponieważ pamiętam, że to właśnie przy instalacji ten program woła o zmianę płyty, to pewnie coś musi być w tym co mówię.

a swoją własną grę modyfikujesz, czy jakąś komercyjna? 8)

NFS U2 modyfikowałem, A co? :stuck_out_tongue:

Dodane 30.12.2010 (Cz) 21:31

hmm wizard to nie to ;/ cóż będę zmuszony pi***** sie z tym łączeniem plików ;/

Nie odbiegaj od tematu. Nie o to było pytanie. Nic nikogo nie powinno obchodzić co gość chce dzielić, póki tego nie używa lub redystrybuuje. Jak już koniecznie chcesz być taki świątobliwy i zgodny z prawem.

Będzie. Co prawda pytanie programu będzie brzmiało “Wskaż wolumin numer 2”, po czym wymienisz płytki w napędzie, ale to chyba nie jest aż tak ważne?

No i zadziała bez większych problemow o ile to ma być tylko proste skopiowanie plików w odpowiednie miejsce. Bo jak trzeba będzie w trakcie instalacji wykonać jakieś dodatkowe akcje, a nie daj Boże różne akcje w zależności od np wersji Windows, to niestety Rar (i większość pozostałych pakerów) odpadają.

Dobra dzięki za rady :stuck_out_tongue: mam 13 płyt to coś po próbuję :stuck_out_tongue:

Szczęśliwego nowego roku :))

Może to coś Ci pomoże: Klik

Osobiście nie testowałem, więc nie wiem czy rzeczywiście działa.