JAK nagrać na płyte 9 gb?

Tak jak w temacie mam nero 6 i chcialbym nagrac na płyte dvd 9gb i nie wiem gdzie zmienic ustawienie zeby bylo zamiast 4.5 9 gb

Co ty chcesz na płyte 4,7gb nagrać 9gb dobrze rozumiem

nie mam plyte 9gb a na nero jest w ustawieniach domyslnych 4.5 gb i nie wiem jak to zmienic

W Nero nic nie zmienisz,jeśli możesz podziel ten plik /folder / na 2 części i każdą wypalaj oddzielnie.Płyt DVD 9 GB nie ma,kompresja jeśli Ci odowiada,ale pewnie tak nie się nieda-zbyt duża.Może pendrive ok 10 GB http://www.digitallab.com.pl/dvd_tech.html

Ciekawe, bo też mam Nero 6 i mogę zmienić ustawienia nagrywania z 4.5 GB na 9 GB - jak otworzysz nową kompilację to w prawym dolnym rogu powinna być możliwość zmiany - tak jak na poniższym zdjęciu:

nerod.th.png

no to wlasnie ja nie mam czagos takiego … mam wersje dokladnie 6.0.0.9

Oo, a to ciekawe

a jak uruchomisz Nero Express, to czy tam też nie masz tego wyboru ? Tak jak tutaj:

neroie.th.png

a jak i tu nie ma, to sprawdź czy Twoja nagrywarka ma możliwość nagrywania płyt dwuwarstwowych (możesz użyć tego programu: Nero Info Tool ) a jak nie ma takiej możliwości, to poszukaj nowego firmware do nagrywarki i zaktualizuj go (wgraj bios do nagrywarki (ze strony producenta) - byćmoże przez to nie widzi płytek).