Jak nagrac na plytke 800mb

(Markizko) #1

czy ktos potrafi mi pomuc zeby nagrac na plytke o poj800mb w prog. nero burning 6.6.0.13 albo w jakims innym -pomocy prosze

(Stefe) #2

w nero wystarczy uzyc overburningu.

(Markizko) #3

a jak go wlaczyc

(KsZ'y) #4

W ustawieniach jest opcja ustawienia zaawansowane i haczykujesz odpowiednią kosteczke oarz wpisujesz odpowiednią wartośc..! :lol:

(Markizko) #5

zrobilem tak jak kazaliscie i nic nie dalo rady mam dwie rozne plyty i na dwuch to samo:(((

post2

a jaka tam wpisac wartos w owerbungu?

używaj opcji zmień, gdy chcesz coś dopisać

monczkin

(KsZ'y) #6

99 minuut wpisz! !!

(Markizko) #7

mam nagrywarke lg wsparawdzalem na stronie i ma brac tylko nie moge dojsc jak :stuck_out_tongue:

(KsZ'y) #8

Wersja angieslka czy polska tego nero? Dokładna nazwa nagrywarki!! Model itd aaaa i ustwaiłeś już te preferencje co Ci kazałem??? Do jakiego moemntu doeszedłeś?? chcesz nagrywac a nagrywara wypluwa płytkę??

(Markizko) #9

nagrywarka lg gce-8526B a wersja nero ang.

(KsZ'y) #10

Musisz zrobić tak by była sesja jednorazowa i następnie jest opcja przy wyborze prędkości nagrywania - zmieniasz Track@Once na Disk@Once! Działą w stuprocentach! !!

(grand) #11

Zrób to co opisali koledzy powyżej oraz dodatkowo:

Nowa kompilacja ---> Zapis ---> Metoda zapisu (tutaj masz dwie opcje:

Track-At-Once oraz Disk-Track-Once) nadpalanie działa tylko z jedną znich - teraz nie pamiętam z którą ale na pewno z tą drugą, która jest na liście) :smiley: :smiley: :smiley:

(Markizko) #12

tak pokazuje ze plyta jest 700 zrobilem wszystko dokladnie tak jak napisales

(Stefe) #13

to ma byc DiskAtOnce... DAO, wylacz kreatora, bez multisesji, a pokazywac bedzie 700MB, sesja ma byc zamknieta... to juz chyba wszystko dodalem co powinno byc wlaczone.

(KsZ'y) #14

Włącz już to nagrywanie! !!

(Markizko) #15

cos idzie jak by co to wielkie dzieki

(grand) #16

sorki, drobna pomyłka w pisowni :oops:

(Zbych ) #17

No to może żeczywiście płytki są 700Mb-, ostatnio kupiłem kilka płytek esperanza z opisem CD-R 870MB 99min i co sie okazało że wszyskie płytki z ledwością mogły pomieścić 702MB , poprosu bubel.

(Markizko) #18

cos niechce za bardzo ale juz wiem gdzie przynajmniej szukac dzieki

(Piotrekjunior) #19

Czy ta nagrywarka obsluguje OVERBURNING ?? :

Pole Wartość

Właściwości napędu dysków optycznych

Opis urządzenia AOPEN CD-RW CRW5224

Producent AOpen

Typ urządzenia CD-RW

Szybkość 52x/24x/52x

Producent urządzenia

Nazwa firmy AOpen Inc.

Informacje o produkcie http://english.aopen.com.tw/products

(Stefe) #20

te plytki maja miec taka wielkosc... poczytaj co to jest overburning... np. na cdrinfo.pl