Jak nagrać obraz ISO?

(system) #1

Ściągnąlem ze strony http://www.idg.pl Linux-EduCD 0.4.1. Mam problem, bo nie wiem jak go nagrać (i czym), aby była to płyta bootowalna.

Z góry wsiem serdeczne dzięki. :smiley:

Zmiana tematu na mówiący o problemie

Areh

(JHS:PL) #2

Pewnie to obraz płyty(iso) wiec nagrasz go prawie każdym programem do nagrywania np: darmowy Windowsowy DeepBurner lub Linuksowy k3b. Widze ze szykuje sie kolejny "samodzielny" użytkownik Linuksa. :roll:

(Monczkin) #3

i dobrze - co nie znaczy, że każdy musi się na wszystkim znać :x

zamiast docinać.....

(system) #4

Ale czy ona będzie bootowalna? Bo nagrać można nawet Windowsem.

Wiesz że było już o tym. Nagraj to czymkolwiek chcesz. Ważne, aby zaznaczyć "nagrywanie płyty z obrazu iso". W różnych programach może sięto trochęinaczej nazywać, ale każdy program do nagrywania to obsługuje.

(JHS:PL) #6

Tak jesli to jest obraz plyty to bedzie...

No pewnie ze dobrze, bo po co samemu poszukać, jak ktoś może za niego zrobić. :shock: No i umiejestność korzystania z google i szukajki forumowej jest poza granicami poznania dla czesci użytkowników tego forum. Moderacja zamiast zwracac uwage to jeszcze czepia sie tych którzy chca wymusic troche samodzielności.

(system) #7

A czy ty JHS:PL od razu zajarzyłeś Linuksa? Bo mi się wydaje, że trzeba trochę czasu, aby przestać być userem Windowsa, a zaakceptować Linuksa :evil:

(JHS:PL) #8

Zaczynałem od Slacka(8.1) i sam se jakoś radziłem(google), a nie pytałem sie o byle pierdołe.

(Monczkin) #9

:twisted:

koniec :twisted:

jeszcze jedna kłótnia i będę wyciągać konsekwencje :twisted:

JHS:PL gratuluję samodzielności

zadał pytanie

więc co robisz za niego ??

aż taka wielka łaska, żeby napisać dokładnie co i jak ??

forum jest OD POMAGANIA :evil:

tego pozwolę sobie nie komentować - jeśli masz jakieś zastrzeżenia to na PW lud do instancji wyższej

JHS:PL to nie jest twój pierwszy post tego typu - jeśli Cię to irytuje, to po co wogóle piszesz w takich tematach ??

od tej pory posty OT będą wywalane w tym temacie, a jakiekolwiek sprzeczki rozwiązywane definitywnie

Dla mnie temat jest zakończony

(Mztswk) #10

Zczai jeszcze na to Linux-EduCD - podręcznik 0.4.1

(system) #11

Dzięki. :smiley:

(Venger) #12

To zaczai (co to znaczy?) jeszcze to:

http://www.simp-st.pl/mos/index.php?opt ... &Itemid=43

Strona autora projektu i trochę dodatków a nawet jeszcze jedna płytka...

Która przydaje się tylko wtedy, kiedy zdecydujemy się zainstalować EduCD na twardzielu.