Jak nagrać płytę audio?

witam koleżanka ma w aucie radio które odczytuje tylko pliki hmm no właśnie nie wiem jakieś chyba to się nazywa AAUDIO FILE. Tzn taki format jak jest na normalnych płytach z muzyka ze sklepu. Pamiętam ze ja zawsze jak miałem taka płytę z muzyka wrzucałem te pliki do Windows Media Playera naciskałem kopiuj do biblioteki i taka muzyka się kopiowała na kompa elegancko. Teraz chciałbym muzykę w formacie MP3 którego ona w radio nie odczyta zmienić jej na taki format jak jest na tych płytach ze sklepu żeby mogla sobie słuchać u siebie. Mam nadzieje ze za bardzo nie zakręciłem dziękuje z góry za pomoc !

Hej.Jak masz nero to klikasz utwórz audio cd,dodajesz mp3 co masz a nero już przerobi na audio przed nagraniem.Tak samo jest w większości programach do nagrywania.

Ściągnij BurnAware Free i kliknij Audio CD. Dodaj pliki i kliknij na czerwony przycisk. :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/BurnAware-Free,Program,Windows,13053.html

uzywam nero wiec racze jwole tym programem szkoda mi instalowania ciagle nowych programow bo chce go raz uzyc.

Wystarczy systemowy WMP i skorzystać z opcji Nagraj. Tak nagraną płytę odtworzymy w stacjonarnym CD.

lub darmowy Burrrn

W nero jest opcja zapisz jako audio w menu. :evil:

Hej,

W zależności od tego, z jakiej wersji Nero korzystasz. Jeśli z Burning ROM’a to po wyborze nowej kompilacji wybierasz kolejno CD -> Audio CD. W Nero Express wybierasz Muzyka -> Audio CD. Następnie dodajesz pliki audio i wypalasz płytkę. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak także jak ktoś wspomniał polecam Windows Media Player. Wbudowany w system, wypalałem kilkanaście płytek i każda pięknie była czytana na różnorakim sprzęcie :slight_smile: