Jak najlepiej podłączyć SONY 46NX720 z IBM ThinkPad T40?

Witam. Jakim kablem podłączyć żeby móc uzyskać najlepszą jakosć? SONY 46NX720 z IBM ThinkPad T40??

w tym laptopie nie widzę wejścia na hdmi więc pozostaje ci analogowy d-sub (VGA)

Laptop posiada analogowe gniazda D-SUB i S-Video.

Instrukcja

Telewizor posiada analogowe wejście komputerowe D-SUB.

http://www.sony.pl/product/tv-117-46-lcd/kdl-46nx720/dane-techniczne#tab

eddie71 laptop posiada wejscie VGA, S-Video oraz jakies rozowe z tylu laptopa nie wiem co to jest za wejscie.

Dodane 11.11.2012 (N) 23:04

A jakby podlaczyc tak VGA-VGA lub VGA-Component?? Ktore rozwiazanie lepsze?

Najlepiej VGA-VGA.Jest to bardziej naturalne i ma więcej sygnałów odseparowanych niż Component (YPbPr).

Sprawdzałem VGA-VGA chwilowo jak to działa i muszę przyznać jestem pod wrażeniem :slight_smile: Jakość zadowalająca ale nie podoba mi się jedna rzecz czemu na laptopie prawy róg na panelu został ucięty a na telewizorze jest wszystko. Nie wiem jak to ustawić

Akurat tego nie wiem.Można temat przenieść (albo założyć nowy) do działu hardware/sterowniki.

Można zrobić zrzut ekranu.

Zdjęcie (albo jego wycinek) umieszcza się w jakimś serwisie np. fotosik.pl a link do niego w treści postu.

Dobra mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak kupie kabel Vga HD uzyskam obraz HD w telewizorze?

Nie ma kabla VGA HD, dowolny kabel pozwala na przesyłanie sygnału o stosunkowo dużej rozdzielczości, przy krótkim kablu bez problemu możesz używać rozdzielczości 1920x1080, przy dłuższych kablach mogą pojawić się zakłócenia.

Kabel VGA-VGA (D-sub) Bridge Premium BPC 105 (BPC105) - 5m czy Kabel VGA-VGA (D-sub) Lindy 37375 - 5m ??

Który byłby lepszy?

Dodane 19.11.2012 (Pn) 22:39

Albo polecicie jakies inne?