Jak najlepiej zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi?

Jak wyżej … Mam lg g3s i chciała bym go zabezpiezyć tylko nie wiem czym i jak ? są różne rodzaje foli , szkła, etui, futerały co najlepeij się sprawdza?  Doradzicie coś?

Najlepiej zainwestować w plecki, jeśli obawiasz się że się zniszczy, szkło na ekran jeśli zarysujesz lub futerał by go całego osłonić. 

Oczywiście warto zainwestować w etui z klapką, jeden z lepszych wyborów. Myślę, że będzie to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o wyświetlacz szczególnie wtedy, gdy osoby wokół Ciebie wywijają rękami na lewo i prawo. Niestety, ale jeżeli nie chcesz, by telefon ważył 2x tyle, mieścił się normalnie do kieszeni, polecę ochronę na tył oraz folię, żeby wyświetlacz nie został szybko porysowany. Dzisiaj do mnie dotarł niebieski pokrowiec, całkiem ładny oraz wytrzymały, do tego folia + ściereczka + rysik. Za to wszystko 5 złotych z przesyłką, polecam :).

chyba się skuszę na futerał i szkło hartowane …znacie jakieś dobrej jakości szkła na ekran lub futerały do tego modelu - LgG3s. Jeśli ktoś kupował proszę podlinkować albo napisać gdzie to można stacjonarnie kupić. Z góry dziękuje.