Jak najprościej zdobyć jakąkolwiek pracę zdalną?

Czy tuz przed 30 można jeszcze nauczyć czegoś co pozwoli na podjęcie w pełni pracy zdalnej umożliwiającej utrzymanie się(samemu) w Hiszpanii - okolice Alicante mając tam mieszkanie bez kredytu. Przez utrzymanie się mam na myśli życie na zasadzie: proste jedzenie, utrzymanie małego samochodu. Na elektronikę, ciuchy, dalsze podróże dorobiłbym może sezonowo gdzieś na Islandii itp.

Pewnie, naucz się programować w językach mających wzięcie, jak ci to będzie wychodzić w miarę fajnie to bez problemu kupę kasy zarobisz.

Problem w tym, że programowanie nie jest dla każdego, a kompletnie nic nie napisałeś co umiesz, co chciałbyś się nauczyć itp. Może umiesz w grafikę? CAD? SQL?
Jak nie masz jakiś umiejętności co pozwoli na pracę zdalną, to będziesz mieć ciężko.
Może zrób sobie analizę SWOT najpierw?

Jeśli o cos takiego pytasz, to jedyna odpowiedź w twoim i kazdym przypadku, brzmi

NIE

Ile trzeba w tym celu zrobić miesięcznie?

W Polsce można pisać teksty, ale w Hiszpanii z tego się nie utrzymasz. Chyba, że tam poszukasz tego typu pracy i będą ci płacić w euro.

Teraz teksty to chyba będą pisać się już same…ups przez sztuczną inteligencję, wstępnie wyszkolony transformator generatywny, czy też już w pełni wyszkolony transformator generatywny, czy tam inny smart transformator.

Wątpię, że dożyjemy czasów, gdy coś takiego powstanie. Pewnie w przyszłości tak, ale nie teraz. Oczywiście robot może napisać tekst na dany temat, ale żeby on był dobry pod względem pisowni, to raczej nie jest jeszcze osiągalne.

No nie wiem, skoro profesorowie nie potrafili odróżnić pracy napisanej przez bota od studenta.
Teraz już powstała nowa wersja i nawet potrafi tworzyć z obrazków.
Więc już eseje i inna twórczość jest dostępna na wyciągnięcie ręki a to dopiero początek.
Więc raczej szybciej niż dalej do pisania przez nie „tekstów”.
https://ithardware.pl/aktualnosci/chatbot_gpt_4_wykazuje_wydajnosc_na_poziomie_czlowieka_nowa_wersja_reaguje_na_tekst_i_obraz-26314.html

Jest lepszy niż większość ludzi. Zwłaszcza gdy da mu się konkretne dyspozycje. Świetną metodą pracy z GPT jest ścisłe przedstawienie konspektu tego co ma napisać, oraz określenie stylu w jakim ma być to wykonane. Poprawki jakie są zwykle potrzebne, są bardzo niewielkie.

Ba, znam kogoś, kto pisze scenariusze do filmów za pomocą tego narzędzia. :stuck_out_tongue_closed_eyes: