Jak najszybciej rozładować baterię?

(Bond87) #1

no włąśnie, kiedyś czytałem o pewnym sposobie na szybkie rozładowanie baterii tylko to było dawno i nie pamiętam już. Czy istnieje taki sposób? Tel to SE Z300i

(maciasss1) #2

Też mi się wydaje że taki program był kiedyś. Jesli dobrze pamiętam to powodował on że telefon cały czas wibrował aż do rozładowania się baterii.

(Cornik89) #3

Najprostsyzm szybkim rozladowaniem baterii w telefonie jest po prstu bawienie sie nim. Minuta podswietlenia klawiszy zzera tyle energi elektrycznej co 5 minut czuwania lub tyle co minuta rozmowy! Bardzo zrera tez glosniczek...proponuje wlaczyc jakis plik muzyczny do odsluchu i niech leci w kolko..godzinka i bateria z full robi sie pusta.

(Lukaszeknoszczyk14) #4

Albo pograj na nim w gry, to też dużo "zżera" baterii

(Bond87) #5

nie nie nie :slight_smile: wiem, że bawienie się, gry i takie tam ciągną prąd, ale kiedyś czytałem o takim sposobie, co momentalnie bateria jest pusta i może ktoś coś o tym słyszał :slight_smile:

(Maminowiec) #6

jak chcesz szybko rozładować baterie to wzuć ja do wody

(Lukaszeknoszczyk14) #7

Tylko jemu chyba chodzi o to żeby bateria po tym ultra szybkim rozładowaniu nadal znakomicie działała.

(Rafa95) #8

poszukaj w googlu :smiley:

Złączono Posta : 29.09.2007 (Sob) 18:11

i gdzie znalazles ten extra paseczek "Mondeo Driver"?

(Bond87) #9

szukałem, ale nic konkretnego

a co do paska to na jakiejś stronce z userbarami (czy jakoś tak) :slight_smile:

(system) #10

Wiem że temat stary, ale komuś mogą się przydać te informacje. Jeżeli chcemy szybko rozładować baterię najlepiej jest włączyć kamerę, a w związku z tym że telefon sam wyłącza w celu oszczędzania energii (przynajmniej w Nokii) - trzeba włączyć nagrywanie. Moją Nokię E50 rozładowałem w nieco ponad 4h, cały czas nadzorując proces nagrywania gdyż można nagrać tylko godzinę, a gdy bateria już pada telefon automatycznie zatrzymuje nagrywanie, i trzeba włączać na nowo.

Fakt szybkiego rozładowywania poprzez kamerę obczaiłem na mojej cyfrówce Canona, gdyż na 4 akumulatorkach potrafi chodzić ok. 5h, a przy wyłączonym LCD 20h(!). Chodzi o przetwornik obrazu - potrzebuje dużo energii aby pokazać to co widzi obiektyw. Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

(marcin82) #11

Podłącz do jakiegoś wiatraczka lub żarówki. Zaręczam, że padnie za pare minut.