Jak najszybciej rozładować baterię?

no włąśnie, kiedyś czytałem o pewnym sposobie na szybkie rozładowanie baterii tylko to było dawno i nie pamiętam już. Czy istnieje taki sposób? Tel to SE Z300i

Też mi się wydaje że taki program był kiedyś. Jesli dobrze pamiętam to powodował on że telefon cały czas wibrował aż do rozładowania się baterii.

Najprostsyzm szybkim rozladowaniem baterii w telefonie jest po prstu bawienie sie nim. Minuta podswietlenia klawiszy zzera tyle energi elektrycznej co 5 minut czuwania lub tyle co minuta rozmowy! Bardzo zrera tez glosniczek…proponuje wlaczyc jakis plik muzyczny do odsluchu i niech leci w kolko…godzinka i bateria z full robi sie pusta.

Albo pograj na nim w gry, to też dużo “zżera” baterii

nie nie nie :slight_smile: wiem, że bawienie się, gry i takie tam ciągną prąd, ale kiedyś czytałem o takim sposobie, co momentalnie bateria jest pusta i może ktoś coś o tym słyszał :slight_smile:

jak chcesz szybko rozładować baterie to wzuć ja do wody

Tylko jemu chyba chodzi o to żeby bateria po tym ultra szybkim rozładowaniu nadal znakomicie działała.

poszukaj w googlu :smiley:

Złączono Posta : 29.09.2007 (Sob) 18:11

i gdzie znalazles ten extra paseczek “Mondeo Driver”?

szukałem, ale nic konkretnego

a co do paska to na jakiejś stronce z userbarami (czy jakoś tak) :slight_smile:

Wiem że temat stary, ale komuś mogą się przydać te informacje. Jeżeli chcemy szybko rozładować baterię najlepiej jest włączyć kamerę, a w związku z tym że telefon sam wyłącza w celu oszczędzania energii (przynajmniej w Nokii) - trzeba włączyć nagrywanie. Moją Nokię E50 rozładowałem w nieco ponad 4h, cały czas nadzorując proces nagrywania gdyż można nagrać tylko godzinę, a gdy bateria już pada telefon automatycznie zatrzymuje nagrywanie, i trzeba włączać na nowo.

Fakt szybkiego rozładowywania poprzez kamerę obczaiłem na mojej cyfrówce Canona, gdyż na 4 akumulatorkach potrafi chodzić ok. 5h, a przy wyłączonym LCD 20h(!). Chodzi o przetwornik obrazu - potrzebuje dużo energii aby pokazać to co widzi obiektyw. Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

Podłącz do jakiegoś wiatraczka lub żarówki. Zaręczam, że padnie za pare minut.