Jak najtańsza ale jak najlepsze DDR

Witam jaką jak najtansza ale i jaka dobrą pamiec ddr 400 512 polecacie

goodram, kingston

Kingston - zdecydowanie :lol:

KINGSTON - z pewnoscia i bez gadania :smiley:

goodram tani i dobry.

GoodRam chyba wyjdzie najtaniej…

GoodRam najtańszy.

Kingston najlepszy.

:stuck_out_tongue:

Zdecydowanie Corsair VS ale są praktycznie niedostępne.

Kingston :smiley: najlepszy

Nie chce być niemiły, ale większośc ramów ddr jest obecnie do bani, jedyne dobre to corsairy vs/xms (itp) i patrioty lkk

z ddr 1 najmocniejsze to geile ultrax niestety nie do dostania. 400tki robią :

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=2 … tr_numer=2

Jak to napisałem “obecnie”. Jeśli chodzi o geila to produkują już tylko standary które są straszną loterią jeśli o dobre oc chodzi.

rynek kości ddr1 już od dłuższego czasu się nie rozwija czego przykładem są ceny. w ogóle nie ma sensu już nawet pisać o produkcji ddr 1 zostały już właściwie wyparte przez moduły ddr 2.

W nowych komputerach tak, ale w milionach obsługujących ddr’1 nie, a w takich komputerach zwiększenie pojemności pamięci daje nie tak strasznie wielkim kosztem spory wzrost wydajności i nie wymagają tak dużego wkładu finansowego jak kompletna wymiana platformy, z resztą wiele osób ma lepsze zestawy na starych platformach niż wiele osób na nowych tak więc nie można mówić że nie ma sensu o nich pisać :stuck_out_tongue: Ale na dobrą sprawę to co o nich można było napisać już jest tu napisane :wink:

KINGSTON! tylko ze musisz liczyc sie ze wydasz za nowke ok 130zł!

Bez przesady są już za 88 zł

Ogladalem miesiac temu. Zeby cena tak spadla?! (ale z wieczysta gwarancja?)

No ja 1 rok temu kupowałem ram kingston za 500zł a teraz nówka kosztuje 110zł.

Ten za 88 60 miesięcy gwarancjii, ale jest za 90zł jest dożywotnia:

http://www.allegro.pl/item244887111_naj … cl2_5.html

Kingstony value są kiepskie, hyper x’y na tle konkurencji jeszcze gorsze. Owszem są nieźle rozreklamowane ale co z tego.

Chyba raczej WIECZYSTA.