Jak nakręcić filmik z perspektywy "obserwatora"

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak on kręci takie filmiki:

Otóż, rozchodzi mi się o to, że on kręci te filmiki tak jakby z prespektywy obserwatora, a z tego co wiem to w call of duty modern warfare 2 nie można wchodzić na tryb “obserwator” i obserwować toczącą sie rozgrywke.

ojos95 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ

Temat przenoszę do odpowiedniego działu

Jeśli ma się odblokowaną konsolę, to podejrzewam, że tak można.

No, normalnie. :wink:

Takim programem.

A jakim programem Miły człowieku? :smiley:

Tu masz link:http: http://download.chip.eu/pl/Fraps_101878.html a jak chcesz pełną wersie to poproś:) tą możesz nagrywać do 30s.

Dodane 29.01.2010 (Pt) 19:05

A i sam programik to nie wszystko bo filmik 30s może zajmować 2gb.

Łaskawco Ździsławie.

Kolega z pewnością wie jak nagrywać filmy, lecz nie wie jak przejść w tryb “obserwatora”, a Fraps o którym łaskawie raczyłeś wspomnieć, nie umożliwia wykonania tej czynności.

Bo na tryb obserwatora przechodzi się z GRY np. W Quake Wars z tego co pamiętam jak się wybiera drużynę to można iść do: ludzi, stroogów lub iść na obserwatora :smiley: .

PS: dzięki za odpowiedz co do Haze. :stuck_out_tongue:

Pisałem przecież, że w tej grze nie da się przejść w tryb obserwatora…

Widziałem też na youtubie, jak kręcili takie same filmiki, ale w zwykłym sp, a tam na pewno nie ma takiej opcji :slight_smile:

“Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy, że najprawdopodobniej w Modern Warfare 2 będzie opcja grania w perspektywie trzeciej osoby. Wiemy, że będą oddzielne tryby multiplayerowe do takiej zabawy, więc nie będzie łączenia tych, którzy patrzą zza pleców z tymi, którzy wolą z oczu bohatera. Nie wiemy natomiast, czy TPP będzie można włączyć w zwykłej kampanii singlowej…”

Tu masz a jak to zrobic poszukam ale z tego co sie domyślam mogą być do tego specjalne serwery… :wink:

Tu nie chodzi o tryb trzeciej osoby, a o latanie po mapie. Jest to jak najbardziej możliwe w trybie multiplayer i singleplayer. Jednak jeśli masz oryginalną grę, to zapomnij.

Chcesz latać po mapie graczem (i postacią) czy tylko jego wzrokiem?

Jak kiedyś grałem w gre (left 4 dead) to był taki kod, po którym się latało.

W CoD: MW2 też taki jest, tylko trzeba mieć odblokowaną konsolę w grze, więc legalni użytkownicy mogą sobie pomarzyć.

Ja left 4 dead mam orginalną i jakoś mogę włączyć konsolę.

Ja chce właśnie latać w sp (w mp też bym chciał) “wzrokiem” postaci.

Dlaczego mając oryginała (bo ja go właśnie mam) moge sobie pomażyc o konsoli?

PS.Zdzisław. W mw2 konsola jest zablokowana. Slyszałem o jakimś programie, który ją odblokowuje.

EDIT*Pamiętam, że w gta IV był już wbudowany edytor filmów. Można tam było robić dużo fajnych rzeczy (m.in.ustawiać kamerę w dowolnym miejscu). Może jest jakiś specjalny program do tworzenia tego typu filmików?

Człowieku, ale L4D to nie CoD: MW2. W CoD: MW2 zablokowano konsolę, ponieważ umożliwiała dostęp do trybów rozgrywki niedostępnych przez menu, a także umożliwiała stworzenie serwera, dzięki któremu za jedno zabicie można było zdobyć od razu 70 poziom.

Mam nadzieję, że to jest to:) bo niesprawdzalem

(Przetłumaczone) na dole link do pobrania

I tak było czasu na noc dopuszczenia do przywrócenia konsoli na cod6

Mam nadzieję, że ktoś może umieścić go używać

To narzędzie jest dostarczane “AS IS” BEZ JAKICHKOLWIEK GWARANCJI. USE IT AT YOUR OWN RISK. I ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIE GWARANCJE, ZARÓWNO WYRAŹNE LUB DOMNIEMANE, W TYM GWARANCJI PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. W ŻADNYM WYPADKU I NIE ODPOWIADA ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY, W TYM BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE, UTRATY ZYSKÓW LUB SZCZEGÓLNE SZKODY.

może informować najbliższych - i ATM dont zobaczyć jakiekolwiek wykorzystanie jako znanych problemów z grą … ale jeśli ktoś znaleźć magicznego polecenia lub nakaz polecenia i na pewno będzie to narzędzie do prowadzenia ich

Poradniki:

  • Rozpoczęcie gier

  • Uruchomić narzędzie (być może jako admin)

  • Naciśnij wstrzyknąć (ładuje DLL w grze - iw4mp.exe)

  • W przypadku wstrzyknięcia ok gra powinna vid_restart (po 4-5 sek - po prostu pokazać, że został wprowadzony ok)

  • Wprowadzenia ewentualnych świecie jednoczącej konsola w polu edycji i naciśnij przycisk wysyłania (lub naciśnij klawisz Enter) - Nie zapomnij modlić;)

  • Test z r_fullscreen 0 i vid_restart jeśli masz ochotę to:)

Jeśli chcesz rozpocząć logfile - spróbuj:

seta g_logsync 2

seta logfile 1

Najlepszy wynik dla mnie jeszcze:

  • Wysłać kilka poświęconej polecenia, a następnie polecenie map, które doprowadziły do dedykowanego serwera w oknie konsoli (zrzut ekranu wysłana przez rudedog @ fpsadmin)

  • Dvarlist console_mp.log z dvarlist

Raport o błędach: cod6console (at) decrypted.de

Znane problemy:

  • Niektóre polecenia można zamrozić w grze (aso ład i porządek … to na pewno nie spędzają dużo czasu na złe problemów i upewniając się, nic nie działa już jak kiedyś)

  • Wygląda brzydko

Niektóre interesujące ciągi / Intel / z EXE:

Dlaczego miałbym być w tym przypadku zawsze strugane do usunięcia poświęcony? Pierwszy napis nie był obecny w COD4 (może to było łączone)

Pokaż serwery dedykowane nie tylko port serwera Master na czystą listę

ui_browserShowDedicated

r_useLayeredMaterials ustawiona na false, aby wyłączyć dx przydziały (na tryb dedykowany serwer)

Jeśli grasz z niektórych osób szwy robić śmieszne rzeczy

Czas przed arbitra rezygnuje z badań na temat migracji pasma resultsCG_ProcessSnapshots: n bg_shock_lookControl_fadeTime dist_max latestSnapshotNum odrzucić połączenie: migracji hosta w toku

IWSteamServer połączony z powodzeniem Steam: (

chudy czy po prostu nie jest soo w grze - musieli go wyłączyć

[702144] player_lean_rotate_crouch_left C “0,8”

[702144] player_lean_rotate_crouch_right C “0.3”

[702144] player_lean_rotate_left C “0,8”

[702144] player_lean_rotate_right C “0,4”

[702144] player_lean_shift_crouch_left C “4”

[702144] player_lean_shift_crouch_right C “15”

[702144] player_lean_shift_left C “5”

[702144] player_lean_shift_right C “9”

http://www.decrypted.de/cod6console/

Tu pisze jak włączyć konsolę.

http://segmentnext.com/index.php/2009/1 … warfare-2/

Na początek może się przyda.

Pisze też o wspomnianym tricku z 70 levelem.

Z tym, że wtedy VAC pewnie zbanuje, więc odradzam takie praktyki.

Jak ściągnąłem oba pliki to to jest praktycznie to samo, ale poradnik u Newton-a chyba troszkę lepszy ( sam oceń ).

PS: Spróbuj obuma sposobami ale ten od newtona chba lepszy.(u niego więcej żeczy jest w pobranym pliku(jeden programik więcej))

PPS: Ale moim sposobem też spróbuj. :wink: