Jak ,,naprawawić'' administratora?

Witam! Ostatnio mama zrobiła mi kompa na hasło, to ja zrobiłem osobne konto bez ograniczeń a mamie dałem z ograniczeniami. Brat usunął moje konto z full dostępem. Jak wchodzę na admina to nawet nie mogę włączyć Mój Komputer ( bo zaraz wszystkie ikony znikają i pojawiają się od nowa (tak jak bym odświeżał)) Więc teraz nawet godz. na moim komputerze nie mogę zmienić xD Z góry dzięki za odp.

EDIT:Ale ja nie mogę wejść w panel ster. na adminie a na moim koncie nie mogę zrobić nowego

każdy komputer powinien mieć wyszkolonego administratora

radzę znaleźć kogoś takiego zamiast bawić się w ograniczenia z rodzicami

co do problemu do odpowiedź microsoftu

żeby to przejść musiałbyc instalować system na tym komputerze

a nie wiadomo czy to robiłeś

Ale ja nie mogę wejść w panel ster. na adminie a na moim koncie nie mogę zrobić nowego. A instalowanie Wina to w ostateczności.

w zaistniałej sytuacji:

Świeżo po komunikacie biosu a przed logiem XP wciskasz F8 i tryb awaryjny, bez neta, bez niczego sam tryb awaryjny.

Będziesz miał takie konto administrator, które normalnie jest ‘niewidoczne’ (można włączyć, ale nie będę na ten temat tu pisać). Tam edytujesz odpowiednie opcje. Tylko módl się żebyś pamiętał hasło które podawałeś przy instalacji XP.

Jeśli nie masz dostępu do panelu sterowania a masz dostęp do admina z trybu awaryjnego, wciskasz Start>Uruchom i wpisujesz control userpasswords2 (to są konta użytkowników a’la 2000 - w końcu to to samo tylko w innej obudowie). I masz dostęp. Klikasz drugą zakładkę, i wciskasz Zaawansowane (najlepiej jak masz XP Pro :wink: ) i masz dostęp do użytkowników, także tych ukrytych

P.S. na przyszłość jeśli jesteś adminem to sobie tym apletem (control…) wykasuj hasło :stuck_out_tongue:

Dzięki! !!