Jak naprawic błąd nie mozna odnaleść określonego pliku w windowsie 7 prosze o szybką odpowiedź z góry dzięki :D?

(m.migacz500) #1

Prosze o szybkie odpowidzi. Z góry dzięki :smiley:

(BloodyEyes) #2

Problem dotyczy uruchamiania tylko tego jednego narzędzia?

(m.migacz500) #3

Nie niektórych plików np. update do windowsa 10 bo chciałem updatować i coś takiego mam jak np. daje cmd i chce to uruchomić za pomocą administratora też mi się to pojawia, jak chce uruchomić za pomocą administratora cokolwiek też się to pojawia

(Apostoł) #4

Pobierz to jeszcze raz, może być uszkodzony plik…

PS Popraw temat, bo ten nic nie mówi…

(m.migacz500) #5

Nie wielokrotnie pobierałem i nie działą

(daras28-82) #6

Masz.

(m.migacz500) #7

Nadal jest ten błąd…

(cyngiel 1) #8

Pewnie to nie ma znaczenia, ale masz jakby coś pomieszane ze ścieżką dostępu do folderu “pobrane”.
System widzi go jako “downloads”?

(Cedar) #9

Nie mieszaj.
Nie ma pomieszane, M91P to jego nazwa użytkownika.

(cyngiel 1) #10

Co ma nazwa użytkownika do tego co napisałem?
Ma inną nazwę folderu “pobrane” i “downloads” w ścieżce już po nazwie użytkownika.
Na belce ma pobrane a w pliku downloads.
U mnie jest pokazywana taka sama ścieżka na belce jak i w pliku w pobranych, więc to mnie zastanowiło.
Pewnie nie ma to jak pisałem znaczenia, ale po sprawdzeniu u mnie jest inna ścieżka, więc na to zwróciłem uwagę i tyle.

(Cedar) #11

Bo nie napisałeś jaki błąd zauważyłeś, pomyślałem, że zwróciłeś uwagę na M91P bo u ciebie go nie ma.

To jest całkowicie normalne, kliknij na ścieżkę w eksploratorze jakbyś ją chciał edytować, to zmienisz zdanie bo nastąpią pewne zmiany.

(cyngiel 1) #12

U mnie folder “pobrane” ma taką nazwę we wszystkich przypadkach, czy przechodzę do niego z ulubionych, czy po wejściu do C/ i tak dalej.
Nigdzie nie mam “downloads” stąd moje zdziwienie, że autor tematu ma takie dwie różne ścieżki do tego samego folderu.
Żaden program w “pobranych” nie pokazuje mi ścieżki “downloads”…
Owszem zmienia się “użytkownicy” na “users” jednak w każdym przypadku mam dalej “pobrane”, nigdzie “downloads”…
Pewnie jest to mało istotne, jednak zwróciłem na to uwagę, ponieważ kiedyś spotkałem sytuację, że były w systemie “podwójne” foldery downloads i ogólny z tym związany “bałagan”.
Zawsze dobrze jest dowiedzieć się czegoś nowego, ja dowiedziałem się, że nie jest to istotne.