Jak naprawic błąd nie mozna odnaleść określonego pliku w windowsie 7 prosze o szybką odpowiedź z góry dzięki :D?

Prosze o szybkie odpowidzi. Z góry dzięki :smiley:

Problem dotyczy uruchamiania tylko tego jednego narzędzia?

Nie niektórych plików np. update do windowsa 10 bo chciałem updatować i coś takiego mam jak np. daje cmd i chce to uruchomić za pomocą administratora też mi się to pojawia, jak chce uruchomić za pomocą administratora cokolwiek też się to pojawia

Pobierz to jeszcze raz, może być uszkodzony plik…

PS Popraw temat, bo ten nic nie mówi…

Nie wielokrotnie pobierałem i nie działą


Masz.

Nadal jest ten błąd…

Pewnie to nie ma znaczenia, ale masz jakby coś pomieszane ze ścieżką dostępu do folderu “pobrane”.
System widzi go jako “downloads”?

Nie mieszaj.
Nie ma pomieszane, M91P to jego nazwa użytkownika.

Co ma nazwa użytkownika do tego co napisałem?
Ma inną nazwę folderu “pobrane” i “downloads” w ścieżce już po nazwie użytkownika.
Na belce ma pobrane a w pliku downloads.
U mnie jest pokazywana taka sama ścieżka na belce jak i w pliku w pobranych, więc to mnie zastanowiło.
Pewnie nie ma to jak pisałem znaczenia, ale po sprawdzeniu u mnie jest inna ścieżka, więc na to zwróciłem uwagę i tyle.

Bo nie napisałeś jaki błąd zauważyłeś, pomyślałem, że zwróciłeś uwagę na M91P bo u ciebie go nie ma.

To jest całkowicie normalne, kliknij na ścieżkę w eksploratorze jakbyś ją chciał edytować, to zmienisz zdanie bo nastąpią pewne zmiany.

U mnie folder “pobrane” ma taką nazwę we wszystkich przypadkach, czy przechodzę do niego z ulubionych, czy po wejściu do C/ i tak dalej.
Nigdzie nie mam “downloads” stąd moje zdziwienie, że autor tematu ma takie dwie różne ścieżki do tego samego folderu.
Żaden program w “pobranych” nie pokazuje mi ścieżki “downloads”…
Owszem zmienia się “użytkownicy” na “users” jednak w każdym przypadku mam dalej “pobrane”, nigdzie “downloads”…
Pewnie jest to mało istotne, jednak zwróciłem na to uwagę, ponieważ kiedyś spotkałem sytuację, że były w systemie “podwójne” foldery downloads i ogólny z tym związany “bałagan”.
Zawsze dobrze jest dowiedzieć się czegoś nowego, ja dowiedziałem się, że nie jest to istotne.