Jak naprawić Centrum Zabezpieczeń w Windows XP Pofessional?

Dobry wieczór!

Mam pewien kłopot z systemem.Otóż Centrum Zabezpieczeń wydaje się być uszkodzone.Co prawda średnio potrzebny ten soft ale…ja lubię jak wszystko mi działa jak należy…W czym rzecz; otóż w rzeczonym centrum,w sekcji antywirus nie mam opcji zalecenia choć miałem.Co to oznacza?Że gdy np. wyłączę antywirusa to nie pojawia mi się dymek(wiadomomo z jaką treścią),nie mam też możliwości wyboru opcji typu np. mam antywirusa i sam będę monitorował jego stan.W usługach Centrum Zabezpieczeń chodzi na Auto. Swego czasu ustawiałem w zaleceniach właśnie takową opcję ale teraz to wogóle nie mam w tym zakresie żadnej możliwości.Co prawda w niczym to nie przeszkadza ale…jak napisałem wcześniej, lubię jak wszystko mam OK.

Mam nadzieję że forumowicze o pomogą mi rozwiązać ten problem, pokierują lub wskażą gdzie szukać rozwiązania…Acha, miałem infekcję, którą TrenMicro HauseCall OnLine odczytał jako TSPY_Banker i usunął…ale może szkodnik coś uszkodził???

Proszę o życzliwość i pomoc…Pozdrawiam!

miałem podobny problem

skontaktowałem się ze wsparciem technicznym Microsoftu - podesłali mi plik ,którym zamieniłem istniejący (uszkodzony przez jakiegoś robala) i wszystko gra

system też XP Prof.

Zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=79791

Witajcie…Dziękuję za zainteresowanie moją sprawą.Zastosowałem metodę podesłaną przez kolegę Gutka2222 ale niestety nie pomogło.Zaintrygowało mnie co się musiało wydarzyć że to padło…nie mam żadnej koncepcji jak to naprawić a przeinstalować Windowsa zawsze można tylko czy aby to konieczne w tym przypadku.Tak więc sprawa pozostaje otwarta: może ktoś pomoże…

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 21:29

Tak sobie pomyślałem…Może logi z Hijack i Silent coś powiedzą?

Hijack:

Silent: