Jak naprawić folder tymczasowy?

Cześć, mam problem ze skanowaniem antywirusowym. Podczas skanowania archiwów czy instalatorów skaner antywirusa (NOD32 Antyvirus 4) pokazuje mi błąd, że nie może wykonać skanowania, ponieważ mam albo za mało wolnej pamięci lub za mało miejsca na dysku lub jeszcze problem z folderami tymczasowymi. Jako że na pewno nie są to dwa pierwsze problemy to pozostaje trzeci. Zatem: jak się naprawia foldery tymczasowe? Szczerze wątpię, żeby były one uszkodzone, ale tak pokazuje “skaner”. Dołączam fotkę tego błędu:

http://img29.imageshack.us/img29/3914/11111111111aw.jpg

Z góry dzięki za pomoc

.

masz za mało miejsca na dysku systemowym

a skąd wiesz? nie podawałem żadnych cyferek. na dysku systemowym mam 120GB wolnego miejsca- chyba ze to za mało 8) wolnej pamięci mam też sporo, jakieś 3GB (zużycie waha się w granicach 1/4 - 1/3 całości)

to zajrzyj co masz w tempie, reguła jest taka że można wszystko co tam znajdziesz skasować :slight_smile:

pod xp:

“c:\Documents and Settings\<<>>\Ustawienia lokalne\Temp”

katalog ten jest domyślnie ukryty

hINDUss , dzięki za radę, ale tego sposobu już tez się łapałem, tzn. usuwałem zawartość folderu TEMP. Teoretycznie, z mojego punktu widzenia, z komputerem jest wszystko ok, ale błędy jednak cały czas wyskakują. Usuwanie błędów w komputerze, “nadzorowane” przez CCleaner’a nic nie wykazuje.

no to szukaj winy po stronie NOD’a, ich forum, support, nowsza wersja, reinstall itd.