Jak Naprawić Problem

Witam.chciałem się dowiedzieć jak mam naprawić ten problem please login with administrator privileges and try again proszę o pomoc

zaloguj się z uprawnieniami administratora i spróbuj ponownie

Multikonto?

Wlaśnie próbowałem tak zrobić i program się nie odpala a posiadam system windows 10

Ale co ???

A jak mam się zalogować z uprawnieniami administratora to właśnie klikłem opcje uruchom jako administrator i ten program się nie otwiera

To sprawdź czy twoje konto jest Administratorem czy:

  • zwykłe
  • ograniczone
  • Microsoft (nie “lokalne”)

I testowo wyłącz UAC (Kontrola konta użytkownika)? To wymaga po wyłączeniu ponownego uruchomienia by weszło w życie.

Tak moje konto jest administratorem tylko nie jest zalogowane do konta Microsoft i jak mam wyłączyć tą funkcję UAC kontrola konta użytkownika

http://www.mamkomputer.info/wylaczenie-kontroli-konta-uzytkownika-uac-w-windows-10/

UWAGA! Teraz system Windows nie będzie nas prosił o potwierdzenie instalacji każdego programu! Uważajmy więc co instalujemy!

Ok dzięki i jak to ustawie to zniknie ten komunikat uruchomi mi się normalnie program bez tego komunikatu please login with administrator privileges and try again

Wlaśnie ustawiłem to co mi wysłałeś w linku i nadal to samo się dzieje jest komunikat ten sam proszę o pomoc

działa już wszystko temat można zamknąć

Witam.chciałem się dowiedzieć jak mam naprawić ten problem please login with administrator privileges and try again proszę o pomoc

Trzeba dokładnie wykonać co do joty to co jest napisane.