Jak naprawić ten błąd w IE6?

Witam.

Od jakiegoś czasu przy próbie kliknięcia na “kontakt” - adres imeilowy zawarty na stronach internetowych nie otwiera się mój program meilowy “Incredi” a wyskakuje mi poniższy błąd i oczywiście po kliknieciu na OK. zamyka się przegladarka …

SysFader:iexplorer.exe-Błąd aplikacji

Instrukcja spod “0x00000000” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000000”.Pamięć nie może być “read”

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplkacji.

…jak naprawić ten błąd ?

Zainstaluj IE 8,naprawdę nie jest taka straszna jak ją opisują.

stalesz, dlaczego IE8 :)??

Poczuje się gościu zgubiony bo z IE6 do IE8 to cała dekada :slight_smile:

Ja bymmu proponował wypróbować parę przeglądarek a nie zamykać się w jednej :slight_smile:

Poza tym proponuję przeskanować komputer jakimś antywirem a nawet paroma antywirami bo chyba masz wirusa albo trojana. adres 0x00000000 jest generalnie zastrzeżony.

Komputer jest skanowany Nortonem 2010 na bierząco zatem chyba nie tu jest problem…

IE8 miałem i powiem szczerze zawiodłem się …nie wiem dlaczego , ale znacznie wolniej otwierał mi strony …

Kiedy widzę IE6 to nawet nie patrzę na problem:) Jest jedna, poprawna odpowiedź - zainstaluj jakąś aktualną (przeglądarka z 2001 roku za taką uchodzić nie może). O ile, jeżeli chodzi o płatne oprogramowanie, to wiadomo, koszta aktualizacji mogą być wysokie i nieopłacalne, o tyle przeglądarki są darmowe, więc nie rozumie dlaczego ktoś jeszcze z staroci korzysta:) Niemal 9 lat to dostatecznie dużo czasu na zmiany. IE6 nie spełnia i nawet nigdy już nie spróbuje spełnić standardów. Coraz więcej stron jej nie obsługuje (o zgodność z iloma wersjami przeglądarek mają dbać twórcy stron??). No i jest dziurawa… do wymiany… 8)

Szybkość otwierania IE8 zależy od Twojego neta,mocy serwerów stronki,no i od antywirusa.Zmierz net tym… http://www.speedtest.net No i oczywiście od szybkości komputera. Przeczyść system Ccleanerem,zainstaluj Spybot Search & Destoy,też przeskanj-napraw błędy.Powodzenia

Nie mam zamiaru się tu wymądrzać - są lepsi odemnie , ale IE8 miałem zainstalowany na dokładnie tej samej kopii GHOST systemu win xp pro.

Ze starym IE 6 śmigało aż miło , a po zainstalowaniu IE 8 najczęściej pierwsza próba otwarcia strony kończyła się problemem z połączeniem i wyskakiwał baner sprawdzenia połączenia z internetem.Przy drugiej próbie otwarcia było już lepiej , ale i tak duzo wolniej …

Ten sam system . ten sam net, ten sam komputer…

OT - kosz.