Jak naprawić zacinanie się filmu/dźwięku?

Witam
Zauważyłem że raz na jakiś czas na kilka milisekund zacina mi się dźwięk najczęściej kiedy oglądam film czy to w media playerze, czy na Youtube.
Zna może ktoś przyczyne dlaczwego tak się dzieje i jak można spróbować to naprawić?
Z góry dziękuję za pomoc

To pewnie wina zasilacza :stuck_out_tongue_winking_eye:
A tak serio to jeśli chcesz, aby ktoś Ci pomógł to podaj więcej danych. Jaki system operacyjny, jakie sterowniki jaka karta dźwiękowa, jakie słuchawki (czy bezprzewodowe), czy to jest lag czy dźwięk się wycisza na chwilę i co ci tam jeszcze przyjdzie do głowy a może się przydać ekspertom :wink:

Przeinstaluj stery od dźwięku.

Jaki system, jaki directx? Service pack najnowszy? Jakie visuale C++? Kodeki do windows media player pobrane, choćby ffdshow? W menadżerze urządzeń nie ma żółtych znaczków?

Czy jest na zasilaczu, czy nie jest na zasilaczu laptop zachowuje sie tak samo.

1 Windows 10
2 DirectX12
3 service pack (ppm wlasciwosci, i nie mam tego info tam)
4 kodeki do media player pobrane ( k lite code pack) ale tosie zacina też jak oglądam na youtube
5 nie korzystam ze słuchawek
6 realtek high definition audio

Czyli jaka propozycja? Przeinstalować sterowniki?

przeinstalowalem sterowniki, nie pomoglo

Daj screena z menagera urządzeń z sekcji dźwięk a sterwniki odinstaluj i zainstaluj programem od sterowników od firmy iobit driver booster

Direct X,owszem może być winny ale podczas uruchomienia gry,czy emulatora gier. Przykładowo odtwarzacz VLC nie korzysta z kodeków zewnętrznych ,przyśpieszenie sprzetowe tez ma opcjonalne,ale przycinanie dotyczyłoby obrazu.Jednak tu chodzi o dźwięk.
U mnie taka sytuacja oznaczała tylko jedno:problem z dyskiem twardym i pamięcią,uszkodzenie mechaniki,które powodowało że system co sekundę poświęcał przerwanie na kontakt z dyskiem i nie mógł stabilnie pracować.

Słuchajcie od momentu kiedy zainstalowałem program iobit driver booster wszystko jest ok.
Miałem nieco problemów z updatowaniem tego wszystkiego bo w pewnym momencie program stanął na 99% i nie chciał lecieć dalej, ale udało mi się przez to jakoś przebrnąć.
Generalnie zupdatowałem wszystko co można było zupdatować za pomocą tego programu i od tego czasu problem zniknął.
Mam nadzieję, że nie pojawi się ponownie :slight_smile: