Jak nie Samsung Galaxy S to co innego?


(Grover80) #1

Szukam dobrego smartfona do 1,5tysia i zastanawiam się nad zakupem Galaxy S i9000.

Ma 4 calowy wyświetlacz super amoled, jest bardzo wydajny, nagrywa 720p, dobry do przeglądania stron www, może działać jak ruter wiFi, itd.

Martwią mnie jednak jego wady: problem z Flashem - nie można odtwarzać filmów z youtuba, brak lampy błyskowej w aparacie, długie otwieranie niektórych aplikacji -"czarne ekrtany" i niestabilny GPS - na którym mi jednak zależy.

Czy na chwilę obecną są bądź też czy mają się pojawić w tym roku jakieś smartfony, które mogły by konkurować z Galaxy S ????????

Iphony odpadają - za drogie.


(Kedaa) #2

Na twoim miejscu poczekałbym chwile bo na dniach wyjdą ciekawe smartphone'y z Windows Mobile 7. Ale jeżeli bardzo zależy Ci na Androidzie to również warto zwrócić uwagę na HTC Desire Z http://www.htc.com/www/product/desirez/overview.html lub HTC Desire HD http://www.htc.com/www/product/desirehd/overview.html lub HTC 7 Pro(WM 7) http://www.htc.com/www/product/7pro/overview.html lecz te telefony nie wiem czy za 1,5 tysia wyłapiesz :confused: Wiadomo HTC się ceni, nie ma co :stuck_out_tongue: Ja osobiście czekam na Nokie E7 ale również kusi mnie nokia C7, w miarę tania na starcie i elegancka. Oczywiście oba telefony maja Symbiana, który co komentarz jest zrównywany z ziemią :^o , no ale cóż, ja posiadam Nokię 5800 od nowości i jestem z niej bardzo zadowolony, Os w telefonie to kwestia gustu i proszę nie komentujcie jaki to Symbian jest be i fe bo pewnie nawet nie mieliście w ręce telefonu z tym Os'em (chodzi mi o S^3). Tak więc według mnie za 1,5 tysia to ten Samsung I9000 chyba będzie nalepszy( z telefonów z Androidem), również ważną zaleta jest, że dostanie on na dniach aktualizację Androida do wersji 2.2 ( o ile już nie dostał) co u niektórych producentów (czyt. Sony, Motorola) jest nie do pomyślenia np. SE Xperia X10 dopiero dzisiaj dostała aktualizacje do Androida 2.1.... Czyli pewnie do 2.2 nie ma co się spodziewać prędko aktualizacji, o ile w ogóle ją dostanie...


(Gorgoroth) #3

Fakt, teraz Nokia czy Sony Ericsson grzeje ogony jeśli chodzi o rynek telefonów/smartfonów, ale o Motoroli bym tego nie powiedział - ostatnio sypnęli całkiem niezłymi telefonami z Andkiem 2.1. X10 to w ogóle bullshit na którym nic nie działa, tak więc nie ma o czym mówić.

Na aktualizację do 2.2 na pewno nie ma co liczyć - nikt nie będzie wydawał aktualizacji na stare telefony. Nie na tym polega marketing.

Wracając do tematu. Miałem okazję trochę "poklikać" na Galaxy S i mogę powiedzieć, że to bardzo dobry smartfon. Z racji, że ma bardzo nowoczesny ekran, akumulator "trzyma" na bardzo przyzwoitym poziomie. Problemu z YT nie odczułem tak jak i na żadnym innym smartfonie z Androidem...

Na ten fonik chyba już teraz jest uaktualnienie softu do 2.2 - powinno to być lekiem na niedoskonałości obecne w poprzedniej wersji oprogramowania.