Jak nie stracić kontaktów i numerów z gg?

Elo !!

Chcę w najbliższym czasie zainstalować nowego XP .

I nie chcę stracić numeru i kontaktów gg czy jest to mozliwe ??

Otwierasz GG ===> kontakty ==> eksport listy kontaktów ===> do serwera Gadu-Gadu . Dla pewności możesz wziąc do pliku i wtedy zapisać go sobie na pendrivie i po ponownej instalacji systemu jakby kontakty nie zaimportowały się z serwera zaimportować je z pliku .

Może jaśniej ??

Numeru nie stracisz, wystarczy że bedziesz znał ten numer GG i znasz do niego hasło. A listę z kontaktami zapisujesz na serwerze GG, wybierasz Kontakty->Eksport listy kontaktów->Do serwera Gadu-Gadu.

odpalasz gg :slight_smile:

kontakty—>eksport listy kontaktów—>do pliku i wybierasz sciezke i nazwe dla pliku tekstowego z kontaktami

a kiedy bedziesz potrzebował to bierzesz importuj z pliku i masz wszycho :lol:

Tego nie da sie jasniej wytlumaczyc

Otwierasz GG ===> kontakty ==> eksport listy kontaktów ===> do pliku i wpisujesz nazwe pliku i wskazujesz ścięzkę do pendriva albo do jakiejs partycji ktorej nie chcesz formatowac . Jesli juz zainstalujesz system i gg i jesli po zmianie statusu na dostepny nie pojawi sie automatycznie lista kontaktow bierzesz Otwierasz GG ===> kontakty ==> import listy kontaktów ===> z pliku i wybierasz plik z kontaktami . Jasniej sie tego nie da opisac .

Dodane 27.01.2009 (Wt) 18:24

Tylko ze gg nieraz cos odwala i nie jest najbezpieczniejsze trzymanie kontaktow na ich serwerach bo nigdy nie wiadomo co moze sie wydarzyc (kiedys usunelo mi polowe kontaktow) .

tu masz sieżke gdzie znajduje się cału folder gadu-gadu który skopiujesz na płyte, pnedriva, czy drugą partycje a po zainstalowaniu nowego systemu spowrotem ten folder wkleisz w swoje miejsce i zainstalujesz gg i wszystko będzie działać po staremu i kontakty też sie nie stracą. “C:\Documents and Settings\xxx\Gadu-Gadu”