Jak obejść simplusa

Mam pytanie jak obejść system zwiazany z pakietami minut które sie wykupuje chyba tam 5 zl za 500 smsów a chodzi mi o to że mam do 11.02.2007 ważnośc tych smsów i jak je wykorzystam przed czasem to jak zrobic zeby wykupić nastepny pakiet bo z tego co słyszałem to musze czekac do 11.02.2007 zeby dopiero wykupic nastepny pakiet. :?

to chyba ktos Ci powiedzial scieme :stuck_out_tongue:

ty stary bo ja sie nie orientuje na te telefony na karte ja mam juz od dawna na abonament a teraz kupiłem 2 fon i karte zeby pisac z dziewczyna tanio i usłyszałem że własnie tak jest że sie nie da. Ale skoro ty tak mówisz to super Jestes wielki ziom

Pozdro !!

jeśli masz taryfe easy to chyba serio jest tak, że musisz czekać;/ ale jest na to sposób: skoro chcesz pisać z dziewczyną tanio, to zmieniasz taryfe na team7 (koszt 2.50) i dodajesz osobę do swojaków (2.50/numer)

w efekcie masz taniej rozmowy i sms za 1gr do 7 osób które aktywujesz jako swojaki (nie musisz aktywować 7 nr odrazu)

i tak już zostaje, nie trzeba nic co miesiąc aktywować ani nic;) wydatek jednorazowy…

http://www.simplus.pl

No o tym to wiem ale nie wiem czy ona moze ta usluge aktywowac bo ona ma w MIXPLUSIE wie ktoś czy mozna przejś na ta taryfe jeśli ma sie mixplusa ???

nie może chyba aktywować tej taryfy w mix plusie.Za to jednak może aktywować takie cos że płaci 10zł i przez cały miesiąc ma darmowe rozmowy i smsy z tym nr.:)wtedy sie opłaca jej a ty byś przeszedł na taryfe team 7 i wpiusał jej nr i miał po grosz smsy i tanie rozmowy:)

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 13:25

acha no i kod to *104*11*48 nr.tel.darmowego# w miźie biorą za to 10 zł:) papa miłego smsowania i gadania.:smiley: