Jak obejść simplusa

(..::DYZIO::..) #1

Mam pytanie jak obejść system zwiazany z pakietami minut które sie wykupuje chyba tam 5 zl za 500 smsów a chodzi mi o to że mam do 11.02.2007 ważnośc tych smsów i jak je wykorzystam przed czasem to jak zrobic zeby wykupić nastepny pakiet bo z tego co słyszałem to musze czekac do 11.02.2007 zeby dopiero wykupic nastepny pakiet. :?

(Nmarcin 7) #2

to chyba ktos Ci powiedzial scieme :stuck_out_tongue:

(..::DYZIO::..) #3

ty stary bo ja sie nie orientuje na te telefony na karte ja mam juz od dawna na abonament a teraz kupiłem 2 fon i karte zeby pisac z dziewczyna tanio i usłyszałem że własnie tak jest że sie nie da. Ale skoro ty tak mówisz to super Jestes wielki ziom

Pozdro !!

(Lakis90) #4

jeśli masz taryfe easy to chyba serio jest tak, że musisz czekać;/ ale jest na to sposób: skoro chcesz pisać z dziewczyną tanio, to zmieniasz taryfe na team7 (koszt 2.50) i dodajesz osobę do swojaków (2.50/numer)

w efekcie masz taniej rozmowy i sms za 1gr do 7 osób które aktywujesz jako swojaki (nie musisz aktywować 7 nr odrazu)

i tak już zostaje, nie trzeba nic co miesiąc aktywować ani nic;) wydatek jednorazowy...

http://www.simplus.pl

(..::DYZIO::..) #5

No o tym to wiem ale nie wiem czy ona moze ta usluge aktywowac bo ona ma w MIXPLUSIE wie ktoś czy mozna przejś na ta taryfe jeśli ma sie mixplusa ???

(Marta Kasia4) #6

nie może chyba aktywować tej taryfy w mix plusie.Za to jednak może aktywować takie cos że płaci 10zł i przez cały miesiąc ma darmowe rozmowy i smsy z tym nr.:)wtedy sie opłaca jej a ty byś przeszedł na taryfe team 7 i wpiusał jej nr i miał po grosz smsy i tanie rozmowy:)

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 13:25

acha no i kod to *104*11*48 nr.tel.darmowego# w miźie biorą za to 10 zł:slight_smile: papa miłego smsowania i gadania.:smiley: