Jak obliczyć swoje położenie :>

Siema

Mam takie pytanie…jak obliczyć swoje położenie w maps.google.com. Ponieważ widze, że niektórzy mają coś takiego a ja nie wiem w jaki sposób to obliczyć… Z góry dzięki za jakieś sugestie :wink:

Mi sie wydaje ze spisali to z GOOGLE EARTH :wink:

Stary no ale ja tam Łodzi znaleźć nie moge a co dopiero swój blok :slight_smile: Może ktoś ma jakiś sposób? :stuck_out_tongue:

wpisz takie coś: lodz, poland (nazwa miejscowości, poland)

Poprostu najedz na polske i szukaj recznie Lodzi :slight_smile:

Zrob lekki zoom tak aby byly widoczne nazwy maist.

Calkiem mozliwe ze ŁODZ nie ma swojego zdjecia satelitarnego podobnie jak GDYNIA :wink:

mapa.szukacz.pl

d5qi.th.jpg

Szukalem na GOOGLE EARTH ale niestety Łódź nie ma zdjecia satelitarnego :frowning:

Jeśli jakiegoś miasta nie ma na mapie satelitarnej, to ono kiedyś będzie :?: (Będzie jakaś aktualizacja :?:slight_smile:

Canaletto to zależy chyba tylko od google. Ale chyba nie ma przewidywanej aktualizacji.

Wczoraj to znalazłem…Ale już mi sie pisać nie chciało, że znalazłem, dokładnie chodziło o te cyferki z położeniem :wink: Co do G00gli to będzie rozszerzona ta usługa ponieważ jak widać jest to BETA, wszystko w swoim czasie :smiley: narazie tylko możemy podziwiać np. USA :smiley:

Danke wszystkim za odpowiedź

http://local.google.com/

i

dokładna mapa Twojej miejcowości i możesz cieszyć się twoim domkiem z lotu ptaka.