Jak oceniacie monitor Samsung SM 2032BW

(kasmir) #1

Mam 1000 zł. W oko wpadł mi ten monitor - 20" Samsung SyncMaster 2032BW. Dużo gram i oglądam filmy. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z tym modelem i może coś o nim opowiedzieć ?

(Monczkin) #2

Przeczytaj punkt 2.6 regulaminu i popraw temat. Jesteś już wystarczająco długo, żeby wiedzieć jak pisać na forum. Za chwilę wyciągnę konsekwencję.

(razjel) #3

Bardzo dobrze świeci, bardzo dobre parametry. Polecam ten monitor!

(system) #4

ale niestety matryca TN, która obecnie zalicza się do niższej półki

dobre są monitory z matrycą PVA, MVA, ISP i nowsze ale ceny są narazie sporo większe od matryc TN

widziałem w vobisie ten samsung o który pytasz i nie był najgorszy. ładne kolory nawet, całkiem dobry obraz. przeciętnemu użytkownikowi napewno wystarczy

(razjel) #5

Dokładnie, dla przeciętnego urzytkownika jest to dobry sprzet, sprzedaje ich naprawde sporo.

(Damian) #6

Tutaj masz porównanie monitorów:

(kasmir) #7

Dzięki za rady właśnie go dzisiaj kupiłem -wrażenie pozytywne nie ma porównania do starego LG.

(Jt Witkowski) #8

Mogłeś kupić lepszy monitor. Samsung na matrycy TN - to jest koreańska tandeta.

(Emilmlo) #9

Akurat monitory Samsunga nie są tandetne, pewnie nie miałeś monitora firmy Samsung i krytykujesz bo wszystko co koreańskie to ble :x

(Monczkin) #10

Tandetne to są takie posty, szczególnie nie poparte niczym więcej niż pustosłowiem. Nie każdego stać na Eizo, a Samsung robi przyzwoite monitory....

(Jt Witkowski) #11

Monczkin - jakiej marki jest Twój LCD monitor?

(Technik Elektro) #12

ten samsung ma dobry kontrast, czas reakcji, porządne kąty, stylowy wygląd , stosunkowo niski pobór mocy, dvi, 20 cali, cena to atuty, minusem jest dość stara technologia matrycy ale średnio-wymagającego użytkownika na pewno zadowoli.

(Monczkin) #13

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=samsung