Jak oceniacie monitor Samsung SM 2032BW

Mam 1000 zł. W oko wpadł mi ten monitor - 20" Samsung SyncMaster 2032BW. Dużo gram i oglądam filmy. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z tym modelem i może coś o nim opowiedzieć ?

Przeczytaj punkt 2.6 regulaminu i popraw temat. Jesteś już wystarczająco długo, żeby wiedzieć jak pisać na forum. Za chwilę wyciągnę konsekwencję.

Bardzo dobrze świeci, bardzo dobre parametry. Polecam ten monitor!

ale niestety matryca TN, która obecnie zalicza się do niższej półki

dobre są monitory z matrycą PVA, MVA, ISP i nowsze ale ceny są narazie sporo większe od matryc TN

widziałem w vobisie ten samsung o który pytasz i nie był najgorszy. ładne kolory nawet, całkiem dobry obraz. przeciętnemu użytkownikowi napewno wystarczy

Dokładnie, dla przeciętnego urzytkownika jest to dobry sprzet, sprzedaje ich naprawde sporo.

Tutaj masz porównanie monitorów:

Dzięki za rady właśnie go dzisiaj kupiłem -wrażenie pozytywne nie ma porównania do starego LG.

Mogłeś kupić lepszy monitor. Samsung na matrycy TN - to jest koreańska tandeta.

Akurat monitory Samsunga nie są tandetne, pewnie nie miałeś monitora firmy Samsung i krytykujesz bo wszystko co koreańskie to ble :x

Tandetne to są takie posty, szczególnie nie poparte niczym więcej niż pustosłowiem. Nie każdego stać na Eizo, a Samsung robi przyzwoite monitory…

Monczkin - jakiej marki jest Twój LCD monitor?

ten samsung ma dobry kontrast, czas reakcji, porządne kąty, stylowy wygląd , stosunkowo niski pobór mocy, dvi, 20 cali, cena to atuty, minusem jest dość stara technologia matrycy ale średnio-wymagającego użytkownika na pewno zadowoli.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=samsung