Jak oceniacie nokię e7 communicator?

Hej

Jak oceniacie nokię e7 communicator?

Czy ceny tych telefonów są korzystne? (mam na myśli taryfę biznesową Orange plany optymalne 450). Przyznam szczerze, że nie znam się na tym za bardzo, więc będę wdzięczna za poradę.

groszek77 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Test tego telefony w wykonaniu Krogulca znajdziesz w portalowym Labie

Czy warto w tej cenie jaką daje operator? Przelicz koszt abonamentu przez cały okres umowy i wyjdzie Ci cena i wtedy porównaj czy taniej nie będzie kupić bezpośrednio u producenta.

olmeca: Pod tym linkiem znajdują się wszystkie modele telefonów dostępnych w planach optymalnych Orange: http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony?redir=0.

Być może z racji stażu ceny będą jeszcze niższe, ale nie jestem pewna.

Sensowna cena zaczyna się od abonamentu za 140zl netto - 552zl brutto za sam telefon. Przeliczając to na długość umowy czyli 24 miesiące wychodzi powyżej 3000. Szczerze to bym szukał wyjścia na zakupienie tego telefonu nie od operatora, a abonament bym przedłużał bez brania nowego telefonu z większymi upustami za przedłużenie usługi.

ok, ale z tego co czytam na tej stronie to wiele modeli faktycznie ma obniżoną stawkę, chyba nie tylko nokia E7 Communicator, ale również HTC Sensation, Samsung Galaxy S2, Nokia E6. Czy z tych modeli jest coś godnego uwagi. Chciałabym aby mój abonament nie przekraczał kwoty 120 ZŁ