Jak oceniacie ten hosting?


#1

Co możecie powiedzieć o hostingu linuxpl.com chciałbym założyć stronę www i szukam hostingu a tutaj : linuxpl.com Konto W1GB  wydaje mi się przystępne cenowo


(zypolit) #2

W niższej cenie też kupisz stabilny serwer pod kilka serwisów, więc nie skupiaj się od razu na jednym serwerze. Jak chcesz to z tym kodem będziesz miał o połowę taniej - 489K9E12H5 na Hekko. Nie wiem dokładnie czy promocje się łączą, ale jeśli tak to masz konto 100 GB transferu + domena PL za 40 zeta w pierwszym roku.


(#WireBoot) #3

linuxpl.com jest całkiem OK, możesz brać. Support działa szybko i serwer bardzo rzadko mają awarię. Podstawowe narzędzia do tworzenia baz, zmiany wersji PHP, tworzenie kont FTP , automatyczny instalator aplikacji itd też są


(janusz_pro) #4

Sporo osób poleca ten hosting i z tego co wiem są zadowoleni


(zypolit) #5

Opinie są różne. Najlepiej po prostu przetestować ze 3 konta na podobnym poziomie cenowym i na tej podstawie wybrać jakiś sensownie działający serwer.


(Info) #6

hekko i linuxpl.com mają przyzwoite hostingi w bdb cenie


(zypolit) #7

Tak jak ci napisał przedmówca - nie ma sensu ładować się w dziwne firmy, skoro solidnych graczy mamy za małą kasę dostępnych, tym bardziej z serwerami w Polsce.