Jak odblokować reklamy dp.pl w operze?

Witam

Wczoraj zainstalowałem sobie opere ( wcześniej miałem firefoxa ), ale wkurzały mnie reklamy więc poszukałem coś na nie. I na tej stronie znalazłem jak to zrobić. Wszystko łądnie, pięknie, w końcu brak reklam, ale zablokował też reklamy na tej stronie czyli dobreprogramy.pl. Proszę mi powiedzieć, czy idzie zmienić coś w tym kodzie ( tym co na tej stronie jest )żeby nie blokowało reklam na tej stronie, czy się już nic nie da zrobić ?? Tylko proszę nie pisać postów typu: “po co ci to” czy “zostań lepiej przy firefoxie” [-X I mam nadzieje, że będzie szło odblokować tylko na tej stronie, a na reszcie będzie zablokowane tak jak jest. Próbowałem odblokować za pomocą “zablokuj zawartość” ale to nic nie dało. W tym kodzie nie ma wpisu dobreprogramy.pl Czy ktoś powie mi co trzeba usunąć, żeby pojawiły się te dwie lekramy i “polecamy” ??

Bardzo proszę o pomoc ![-o<

Dziękuję i pozdrawiam.

Nie da się zrobić tak aby nie były blokowane reklamy tylko na stronie www.dobreprogramy.pl ponieważ użyłeś np. takiego kodu:

który blokuje wszystko co ma w linku: banner, Banner czy reklama i tak dalej

A usunięcie tych wpisów spowoduje, że reklamy będą się na innych stronach pojawiać.

Witam

Usunąłem wszystkie kody takie jak napisałeś, i na tej stronie pojawiło się to co chciałem, czyli to co napisałem w pierwszym poście. Sprawdzałem na innych stronach na których są bardzo wkurzające reklamy, oraz na tych, z których dziennie korzystam, ale się na szczęście one nie pojawiły, może je blokuje jakiś inny kod, nie wiem.

Dziękuję Ci p19koz bardzo za pomoc :smiley: Efekt wyszedł taki jaki oczekiwałem :smiley: =D>

Pozdrawiam