Jak odebrać dźwonek?

Hey

W związku z tym że używam AQQ, mogłem sobie pobrać dźwonek, albo tapete na komórke z http://www.wapster.pl/. Więc pobrałem wiadomość doszła na komórke że “Dźwonek dostarczono ze strony AQQ itd itp.” ale tego dźwonka nie ma na komórce, co zrobić aby on tu był.

Mam Philipsa 760 i po prawej górenej stronie pokazał sie znaczek @ czerwonego koloru.

dostałeś zakładkę z wapstera w którą musisz wejść tzn połączyć się z Internetem (to będzie kosztować, więc dzwonek nie jest za darmo) i jeżeli twój telefon obsługuje GPRS

I jeśli dostałeś sms i wyłączyłeś to jeśli chcesz później wejść w WAP z tego sms’a to jest w wiadomości/i nei w skrzynce obiorczej tylko w WAP Push, przynajmniej tak u mnie było.I jeśli chcesz wejść w ten WAP musisz mieć kasę na koncie niestety.Ja dziś myślałem, że full będzie za darmo, no ale sie przliczyłem. :smiley:

Zaraz, zaraz nie mówcie, że gazety z promocji wapstera nie są za darmo, a juz nie łączcie tego z kosztem połączenia. Co prawda coś za coś, bo te darmowe tapety mamy za korzystanie z AQQ czyli ich komunikatora, ale łączenie tego z kosztem połączenia z zakładką jest błędem. Koszt dzwonka, a koszt połączenia to co innego.

Nawet jeśli zapłacisz za gadżet kasę, to i tak trzeba dodać koszt połączenia, a on jest ustalany przez operatora.

Więc nigdy wcześniej nie ściągałeś chyba nic na komórkę.

w jakim ty świecie żyjesz :mrgreen: Te badziewne tapetki z wapstera nie warte są kosztów połączenia

Przecież w innych serwisach są podobne.

no tak. Ale za punkty z AQQ są tylko wybrane tapety

Wiem, że niektóre mogą nie przypadać do gustu(mi więcej przysyłają w odceniach rózu i innych badziew :/), ale nieraz mozna trafić fajna tapetę. Zresztą te, które przesłają znajduja sie na ich stronie i można je ściągnąć za kasę, a więc te z promocji nie są pewnie jakiejś gorszej jakości czy cóś.