Jak odebrać MMs na iPhonie?

(Grażyna Udała) #1

Nie potrafię odebrać MMs na swoim telefonie, jak to zrobić?

(xeth) #2

ten telefon nie obsługuje mms jak bardzo byś chciała to można zainstalować na nim program do mms ale jest on płatny

(Mattixxxl) #3

Ten cód nie odbiera mmsów :frowning:

(MaRa) #4

Na co komu jakieś tam MMSy, jak obsługuje email :slight_smile:

Zdaje się, że przy braku możliwości odbioru MMSa operator w SMSie przysyła linka, na którym można sobie obejrzeć w internecie tego MMSa. Mnie kiedyś tak przyszło na stary telefon.

Jedynie wideokonferencji trochę brakuje, ale może dadzą w kolejnej wersji. Przecież nie mogą dać wszystkiego na raz, bo nie mogliby wprowadzać nowych modeli.

Może trzeba u operatora ustawić jakie usługi są potrzebne. Ja w TakTaku na sronie internetowej mogę ustawić m.in. obsługę MMSów, wideokonferencje, GPRS, ukrywanie numeru, roaming itd. Jako że używam Motoroli F3 to niemal ze wszystkich zrezygnowałem, bo telefon nie obsługuje :cry:

(Mattixxxl) #5

Nom sms link przychodzi. Do Iphona trzeba poszukac jakiegoś programu. On własnie za pośrednictwem netu pobiera ów mms-a.

(Blotny) #6

No bo to taki cacuszko, co tylko drogo kosztuje i ma logo jabłkowe... Nie warto w niego inwestować... MMS, jak już mówili nie odbiera...

(Heezootoo) #7

lepiej samsunga omnie kupić 1000razy lepszy

(Mattixxxl) #8

Jest lepszy lecz nigdy już nie pojawi się coś co pokona Nokię 3210.

(Heezootoo) #9

raczej 3310 bardziej kultowa była;d

(Tomek 13 13) #10

wiktor96

Odgrzebujesz stare tematy (o tematyce iPhone) albo robisz syf na nowych. Wypisując jakieś bzdury, nie związane z tematem, i bez argumentów. :roll:

nie używałeś- nie oceniaj. Proste! :smiley:

Do wysyłania/odbierania MMS w telefonie iPhone 3G, służy aplikacja Flutter. Dostępna przez AppStore, za darmo.