Jak odebrać MMs na iPhonie?

Nie potrafię odebrać MMs na swoim telefonie, jak to zrobić?

ten telefon nie obsługuje mms jak bardzo byś chciała to można zainstalować na nim program do mms ale jest on płatny

Ten cód nie odbiera mmsów :frowning:

Na co komu jakieś tam MMSy, jak obsługuje email :slight_smile:

Zdaje się, że przy braku możliwości odbioru MMSa operator w SMSie przysyła linka, na którym można sobie obejrzeć w internecie tego MMSa. Mnie kiedyś tak przyszło na stary telefon.

Jedynie wideokonferencji trochę brakuje, ale może dadzą w kolejnej wersji. Przecież nie mogą dać wszystkiego na raz, bo nie mogliby wprowadzać nowych modeli.

Może trzeba u operatora ustawić jakie usługi są potrzebne. Ja w TakTaku na sronie internetowej mogę ustawić m.in. obsługę MMSów, wideokonferencje, GPRS, ukrywanie numeru, roaming itd. Jako że używam Motoroli F3 to niemal ze wszystkich zrezygnowałem, bo telefon nie obsługuje :cry:

Nom sms link przychodzi. Do Iphona trzeba poszukac jakiegoś programu. On własnie za pośrednictwem netu pobiera ów mms-a.

No bo to taki cacuszko, co tylko drogo kosztuje i ma logo jabłkowe… Nie warto w niego inwestować… MMS, jak już mówili nie odbiera…

lepiej samsunga omnie kupić 1000razy lepszy

Jest lepszy lecz nigdy już nie pojawi się coś co pokona Nokię 3210.

raczej 3310 bardziej kultowa była;d

wiktor96

Odgrzebujesz stare tematy (o tematyce iPhone) albo robisz syf na nowych. Wypisując jakieś bzdury, nie związane z tematem, i bez argumentów. :roll:

nie używałeś- nie oceniaj. Proste! :smiley:

Do wysyłania/odbierania MMS w telefonie iPhone 3G, służy aplikacja Flutter. Dostępna przez AppStore, za darmo.