Jak odinstalować aktualizację?

Nieopatrznie zainstalowałem aktualizację i przestała mi działać karta telewizyjna. Jak można odinstalować tę poprawkę…w folderze Windows nie mogę znaleźć uninstalki :frowning:

W dodaj lub usuń programy jest taka możliwość, tylko trzeba gdzieś tam zaznaczyć, zeby pokazał aktualizacje Windowsa(niestety sam musisz poszukać gdzie, bo nie mam możliwości sprawdzenia). Ewentualnie jak masz włączone przywracanie systemu, możesz z niego zrobić użytek, ponieważ WU robi punkt przywracania przed instalacją poprawek…

Przywracanie systemu odpada, za późno się zorientowałem.

W < Dodaj Usuń>, jakoś nie mogę zidentyfikować, o którą aktualizację chodzi.

a kliknąłeś pokaż zainstalowane aktualizacje i wtedy ją odszukać

Kliknąłem, ale żadna nie jest zainstalowana 23, są te z 11 i wcześniejsze, ale tej akurat brak ![-o<

W takim razie albo zaczniesz wywalać na ślepo, albo format. Innej możliwości nie ma.

a może to nie jest aktualizacja tylko sterownik

przywracanie systemu przygotuj(stwórz kopie)

jeśli masz płytę z sterownikami możesz usunąć ten sterownik i zainstalować z płyty

a jeśli nie to poszukaj w internecie i ściagnij

EDIT

sory po prostu coś odwróciło moją uwagę i zapomniałem dokończyć

ten upał mnie wykończy

pawcio1212 ,

Czytaj wszystko uważnie, zanim cokolwiek napiszesz…

Udało mi się przywrócić sterowniki, w Menedżerze Urządzeń pięknie widnieje i , ale nadal nie działa, a w programie MOVIE MAKER nadal siedzi SAA 7134 TV Card :o

Wywal ten właściwy sterownik, wywal wpisy rejestru i wgraj jeszcze raz.

Znalazłem prostsze rozwiązanie… Wgrałem Chris TV Lite i on rozpoznał tego diabelnego SAA 7134.

Czy ktoś zna jakieś programy w tym stylu??? ( dScaler już sprawdzałem, też rozpoznaje…).

Dzięki za sugestie rozwiązania problemu .