Jak odinstalować babylon?

Jak odinstalować translatora babylon? Zainstalowałem go ale niestety troche mi on nieodpowiada. Nie wiem jak się go pozbyć. Z góry dzięki za pomoc.

spróbuj revo unistallerem

ripper20 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dobry jest także Total Uninstall.

  • Babylon Translator Removal Tool. - ściągnij i zainstaluj , to narzędzie usunie Twój problem z komputera - ZNAJDZIESZ TO TUTAJ

Następnie przeczyść rejestr systemowy CCleaner-em - dostępny w sieci za free

Zrobiłem wszystko co radził kliszka z postu powyzej dla pewności dwa razy i niestety bez efektu :twisted:

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły na ten Babylon?

  1. Spróbuj odinstalować go Your Uninstaller

  2. Usuń jego folder z dysku + sprawdź w Dane Aplikacji i Wszyscy użytkownicy\Dane Aplikacji (<-ukryte) czy nie ma tam jakiegoś folderu należącego do Babylon ,następnie przeczyść rejestr CCleanerem .Sprawdź w rejestrze w HKEY_CURRENT_USER\Software oraz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE czy nie ma jakiegoś klucza od Babylon jak jest usuń ,i Babylona nie ma.

zainspirowaliście mnie, też z tą wszą miałam problem ale wpadłam na rozwiązanie.

wejdźcie w Narzędzia -> dodatki

na stronie wejdźcie w rozszerzenia i wyłączcie babylona :slight_smile: