Jak odinstalować Child Control?

Witam

Zainstalowałem dzisaj program child control aby zobaczyć jak działa,lecz gdy chiałem go odinstalować to dochodzi do 3% i dalej nie pójdzie.Jak ten program odinstalować?

Zgóry dziękuje za odpowiedz.

Hej,

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz?

:arrow: Próbowałeś uruchomić instalator programu jeszcze raz? W większości aplikacji uruchomienie instalatora pozwala zmodyfikować bądź całkowicie odinstalować aplikację. Spróbuj więc tego sposobu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć Korzystam z Windows 7.Nie na razie nie próbowałem takiego spsobu ale zaraz zobaczę.

nic niestety nie znalazłem w instalatorze o odinstalowaniau proogramu,chciało znowu zainstalować ale nie pozwoliłem.

Wise Program Uninstaller portable - to taka mała aplikacja na pulpit. Ma odinstaluj, ma wymuś odinstalowanie, jeszcze posprząta foldery, ustawienia i wpisy w rejestrze. http://www.programosy.pl/program,wise-p … table.html

Dzięki pomogło;d

Dodane 26.01.2013 (So) 23:39

Witam

Program został odinstalowany i wszystko ok,ale gdy uruchamiam komputer ponownie to ikona na pasku nadal jest i piszę że program działa ,gdy próbóje jeszcze raz usunać program wgóle go nie idze znaleźć,jak usunać z paska tą ikonę?

Hej,

Pobierz i zainstaluj program CCleaner. Przeczyść nim system i rejestr. Następnie wybierz grupę Narzędzia -> Autostart i znajdź w zakładce Windows wpis, który może powodować uruchamianie się ikonki programu. Kliknij na wpis i z menu kontekstowego wybierz opcję Wyłącz. Po restarcie problem powinien ustąpić. :slight_smile: Jeśli nie będziesz umiał znaleźć odpowiedniego wpisu, zrób screen’a i wrzuć na serwer podając link do obrazka.

Pozdrawiam,

Dimatheus