Jak odinstalować internet explorer 9 32 bit z W7?

:oops: Pracuje na W7 Professional 64 bit i mam konflikt dwóch przeglądarek internetowych - Explorera 32 bit i Explorera 64 bit- nie pytajcie mnie jak się dwie znalazły w systemie- podejrzewam, że z aktualizacjami :confused: Kiedy korzystam w przeglądarce z javy zanika mi obraz i na przemian się przyciemnia- podejrzewam konflikt tych przeglądarek i pytanie jak odinstalować wersję 32 bit ? :o

Nie powinno być żadnego konfliktu. To, że masz dwie wersje przeglądarki, tj. 32 i 64-bitową, jest zupełnie normalne. Spróbuj zainstalować wersję Java 32 i 64-bitową, czyli tak, żeby w każdej wersji IE działała Java.

http://www.java.com/en/download/faq/java_win64bit.xml#Java%20for%20both

:o Odinstalowanie Explorera 32 bit poleciła mi obsługa techniczna banku ING- to przy korzystaniu z ich serwisu wystąpił problem :slight_smile: :o

Zainstalowałem jave od nowa (32 bit i 64 bit )tak jak poleciłeś- zobaczymy czy jutro będzie działało poprawnie. :stuck_out_tongue:

Dodaj/Usuń programy :slight_smile:

@up:

A jeśli nie, to w dodaj/usuń składniki Windows będzie można wyłączyć.

@Locked1986

Sprawdź zanim coś napiszesz- w dodaj/usuń programy nie ma Explorera- Microsoft nie daje tak łatwo za wyraną :expressionless:

@kondziu jah

W składnikach systemu Windows można usunąć explorer, ale całkiem, a ja potrzebowałem usunąć tylko wersję 32 bit :frowning:

U mnie było.

To usuń całość, a potem zainstaluj jednego 64 bitowego…

@beduin75

To reinstalacja Javy nic nie dała? Mówię te dwie wersje IE nie powinny sobie w niczym przeszkadzać. Zresztą za dużego wyboru nie masz, bo w sytuacji posiadania systemu 64-bitowego, zawsze obie są instalowane.

@Locked1986

Dziękuję za dobre chęci- jednak w dodaj/usuń explorera nie ma- i nie wydaje mi się, żeby był u ciebie :stuck_out_tongue: Jest natomiast w składnikach systemu Windows :slight_smile: Masz rację- odinstaluję całość , a później zainstaluje tylko wersję explorera 64 bit- jednak najpierw zadzwonię do serwisu Banku i zapytam czy problem nie leży po stronie Banku :slight_smile:

@matzu

Mi również się wydaje, że dwie wersje IE nie powinny ze sobą powodować konfliktów :lol: Pozostaje kontakt z serwisem Banku :slight_smile:

zainstaluj inną przeglądarkę np firefoxa i wtedy spróbuj z nimi połączyć

@pawcio1212

Zainstalowane w systemie W7 mam 4 przeglądarki :o :slight_smile: Chrome, Firefox, IE i Operę :stuck_out_tongue: - a system bankowy oparty jest na IE - jest to program do obsługi konta giełdowego- SidomaOnline 8 :confused:

Problemy występują tylko przez pierwszą minutę- później problem ustępuje :slight_smile: Już się przyzwyczaiłem :lol:

To może czas zmienić tę tendencję na IE :slight_smile:

Obstawiam że problem leży po ich stronie. Z nie poprawną obsługa tej przeglądarki …

:o Po rozmowie z serwisem systemu obsługującego zlecenia giełdowe Sidoma 8 dowiedziałem się, że problem ciemnego ekranu w wyskakujących okienkach występuje z powodu złej współpracy Sidomy 8 z najnowszym IE 9- czyli wina leży po stronie programu SIDOMA 8 :slight_smile: :stuck_out_tongue:

I wszystko jasne :slight_smile: