Jak odinstalować Microsoft office 365?

Witam

Bardzo proszę o pomoc.

Parę dni temu zainstalowałam wersję próbną(na miesiąc) programu Microsoft Office 365

Chciałabym już to usunąć ,przed wygaśnięciem wersji próbnej aby nie były pobrane żadne pieniądze z mojego konta :frowning:

Czy wystarczy tylko odinstalować??? czy coś jeszcze?

Bardzo proszę o pomoc

 

Dane:

Windows 8.1  z usługą Bing

Intel® Celoron®  CPU n2840 2,16GHz

64 bitowy system operacyjny,procesor x64

 

Wystarczy odinstalować, i jeśli miałaś podpiętego O365 pod konto Microsoft - upewnić się że subskrypcja została “odpięta” od twojego konta, lub / i czy nie ma przypadkiem zaznaczonej opcji automatycznego przedłużania.

https://support.office.com/pl-pl/article/Anulowanie-subskrypcji-usługi-Office-365-dla-użytkowników-domowych-d219b5a5-9443-44cf-bcfa-80a052bdd18c

Generalnie jednak - nawet gdybyś nie odinstalowała O365, i nie chciała dalej korzystać - to po prostu wystarczy … nie płacić, a po wygaśnięciu programy pakietu Office wyłączą opcje dotyczące edycji i zapisu - czyli przełączą się w tryb jakby to powiedzieć - przeglądarki.

Odinstalowałam a nawet zrobiłam “czyszczenie” od tego dnia kiedy to zainstalowałam

Pisałeś,że jesli nawet nie zostało odinastalowane to wystarczy nie płacić. OK ,ale podawałam nr karty. Jest opcja,że pobiorą automatycznie?

Jak sprawdzić?

Zaloguj się na swoje konto i sprawdź czy nie masz aktywnej subskrypcji, jeżeli tak to ją anuluj zgodnie z informacjami które przedstawił @Veers