Jak odinstalować Pande

10 września kończy mi się licencja na Pandę ale nie mogę jej w żaden sposób usunąć.Próbowałem przez panel sterowania,Regcleaner i nic.

FAQ 33: W jaki sposób dokonac deinstalacji Panda Antivirus Platinum?

Deinstalacji Panda Antivirus Platinum możesz dokonać w dwojaki sposób:

Korzystając z menu Start systemu Windows. Jest to zarazem opcja godna szczególnej uwagi:

Kliknij przycisk Start systemu Windows.

Wybierz Programy.

Wybierz grupę programów Panda Antivirus Platinum.

Wybierz opcję Deinstaluj-Napraw.

Kliknij przycisk Usuń w wyświetlonym oknie dialogowym. Rozpocznie się proces deinstalacji Panda Antivirus Platinum.

Korzystając z Panelu Sterowania systemu Windows. Możesz również przeprowadzić deinstalację programu antywirusowego w ten sam sposób, co pozostałe programy zainstalowane na komputerze. Niemniej, nie jest to zalecany sposób postępowania:

Kliknij przycisk Start systemu Windows.

Wybierz Ustawienia.

Przejdź do Panelu Sterowania.

Kliknij dwukrotnie Dodaj lub usuń programy.

Wybierz Panda Antivirus Platinum z listy programów zainstalowanych.

Kliknij Dodaj/Usuń. Rozpocznie się proces deinstalacji.

Tyle podaje Panda.

Nie czytasz uważnie tego co napisałem.Nie mogę Pandy w żaden sposób odinstalować jak klikam w panelu to nic się nie dzieje a przez wszystkie programyjak klikam na odinstaluj to uruchamia się Panda

nie możesz usunąć gdyż jest aktywna tzn. monitoruje Twój komputer, weż kliknij Alt+CTRL+Delete i zamknij proces Pandy i wtedy odinstaluj.

Trudno się domyślić jakich wszystkich sposobów użyłeś ponieważ podałeś dwa, o próbie z menu start nie pisałeś.

Co do aktywności Pandy w momencie deinstalacji to nie ma ona znaczenia, program odinstalowuje sie bez problemu, sprawdziłem.

vini- uważasz jak dany program jest aktywny(tzn. trwa jego proces), można go odinstalować ???

Tylko który to proces ?

A próbowałeś wejść do folderu, tam gdzie jest zainstalowana i uruchomić program deinstalacyjny??

Próbowałem ale tam uninstal nie da się otworzyć

Spróbuj tak:

Wyłącz stałą ochronę plików;

Wyłącz stałą ochronę poczty;

Wyłącz zaporę ogniową;

Zamknij pandę kilkając prawym przyciskiem na ikonkę w tray-u;

Jeżeli będzie (co mało prawdopodobne) zakończ proces o pandy (chyba się nzawywa panda.exe)

kliknij deinstalator.

Nie pomaga ? - to na żywca:

Usuń wszystkie pliki z folderu pandy klikając klawisz DEL

Wejdź na reg cleaner

kliknij zakładkę dodaj/usuń programy;

Usuń z listy pandę;

Po ponownym uruchomieniu PC usuń resztę plików :wink:

Skorzystaj z programu Add Remove plus 2004, którego wersja trial dostepna jest na vortalu. Jesli on sobie bie poradzi, sproboj usunąć ja w trybie awaryjnym. Pamietaj, zeby przed usunieciem wylaczyc jej procesy.

Ja tylko stwierdziłem fakt, ponieważ kolega adamgriss mógł próbować deinstalacji na aktywnym programie sprawdziłem czy jest to możliwe na swojej Pandzie. Z menu start wybrałem Pandę, opcję deinstalacja(co ciekawe ikonka jest przekreślona krzyżykiem jakby była nieaktywna),po kliknięciu uruchomił sie kreator, potwierdziłem deinstalację i poszło bez problemu.