Jak odinstalowac program McAfee


(Darom82) #1

Zainstalowałem sobie na swoim laptopie program antywirusowy McAfee Total Protection. Wcześniej miałem jednak program McAfee Total Plus ale wygasł mi czas trwania wersji darmowej, który trwał 3 miesiące. Teraz próbowałem zainstalować sobie program McAfee Total Protection ale niestety po zainstalowaniu mimo, że jest ten program aktywny to skanowanie nie jest możliwe. Ta wersja próbna jest na miesiąc. Chciałem zatem odinstalować ten program Total Protection i się nie da, ponieważ wyskakuje mi błąd mówiący o tym, że tego programu się nie da odinstalować :frowning: Próbowałem odinstalować program w panelu sterowania w dodaj/usuń programy i próbowałem też za pomocą programu Revo Uninstaller i też się nie dało :frowning: Próbowałem zatem zainstalować sobie kolejną wersje próbną pakietu McAfee o nazwie Internet Security. W czasie trwania intalacji następuje proces usuwania istniejących już produktów McAfee na moim komputerze czyli programu Total Protection. Niestety ostatecznie proces ten kończy się nie powodzeniem i wygląda tak, jakby na długi czas zawisł mi komputer mimo, że pisze iż trwa usuwanie składników McAfee to nic się nie dzieje. Instalacja w rezultacie zostaje przerwana. Czy ktoś może mi pomóc odinstalować program Total Protection ? Tak żeby już nic nie było na moim laptopie z firmy McAfee ? Bardzo Was prosze o pomoc w tej sprawie :frowning:


(Jar72) #2

http://pliki.helpc.eu/programy/narzedzi ... y-narzedzi na tej stronie masz rożne deinstalatory -do mcafee również . spróbuj może to coś da


(Darom82) #3

nescafePL pobrałem sobie z tej stronki co mi podałeś McAfee Cleanup i próbowałem nim odinstalować i w połowie Removing product zatrzymało się i nie drgnie nic dalej od ponad 25 minut już. Czy możesz mi jakoś inaczej jeszcze pomóc odinstalować to ? :frowning:

Nawet foldery Mcafee nie moge usunąć z Program Files bo pisze mi, żebym uzyskał uprawnienia od Administratorzy w celu wprowadzenia zmian w tym folderze :frowning:


(xyzzyx) #4

http://majorgeeks.com/downloadget.php?i ... b4c72f1b9e Ktoś miał identyczny problem i twierdzi że ten program mu pomógł.Tu http://forum.pcformat.pl/thread-167768.html o tym poczytasz. Ewentualnie w Google hasło" jak odinstalować program McAfee" bo piszą o problemie w wielu miejscach czyli nie jesteś jedyny z tym kłopotem.Próbuj. Pozdrawiam i powodzenia.


(Kloc221) #5

Możesz usunąć ten program korzystając z specjalnego modułu programu Glary Utilities free


(Sasza500) #6

tu masz link .http://www.wiruspc.pl/forum/index.php?/topic/58-deinstalatory-opogramowania-zabezpieczajacego/