Jak odinstalować program Photo Explorer

Nieopatrznie ściągnąłem z Google Shop program Photo Explorer. Nie mogę go w żaden sposób odinstalować. Nie ma go w pobranych ani w programach. Nie jest wyświetlany w żadnym programie do usuwania. Nie mogę również znaleźć żadnej wskazówki na forum, Szukałem również takiej nazwy w rejestrach /regedit/ ale nie znalazłem. Skanowałem komputer różnymi programami do naprawy rejestrów i nic,Proszę o pomoc bo nie chciałbym przywracać systemu/Windows 10/.

W opcjach folderów odznacz ukrywanie chronionych, odznacz ukrywanie rozszerzeń i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów.
Wyszukaj photo explorer. Być może w app local znajdziesz?
Być może zainstalowało się to, ale w rozszerzeniach przeglądarek?
Znajdziesz, jeśli to nadal masz.

Do Bogdan.Tak zrobiłem i dalej ten program nigdzie nie jest pokazywany.Otwieranie programu następuje jedynie poprzez wpisanie na pasku “wyszukaj programy” Photo Explorer.Wyświetla się na górze Photo Explorer ale po kliknięciu prawą myszką nie ma opcji usuń oraz pokaż żródło.Domyślam się,że trzeba znaleźć odpowiedni wpis w rejestrach ale nie wiem jak on brzmi bo szukałem wpisu Photo Explorer i nic nie ma.W przeglądarkach też nic nie znalazłem.Co ciekawe nawet program Ultra Search też nic nie pokazuje.

Poszukaj ręcznie w local appdata roaming, zdaje się, że tam są trzy foldery. Poszukaj też w user appdata.
Zauważyłem, że od windows 7 - do niektórych chronionych folderów systemowych - wyszukiwarki nie mają dostępu.

Zauważyłem, że uninstallview pokazuje więcej zainstalowanych aplikacji, niż inne programy i systemowe odinstalowanie.
Pobierz programik i spolszczenie - zawartość spolszczenia skopiuj i wklej do folderu programu. Jest na DP. Ten 100 kilobajtowy programik nie ma równych sobie.

WIN+R
REGEDIT.exe
OK

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
Spróbuj odnaleźć klucz związany z programem (wartość : DisplayName) i zmień w nim wartość : SystemComponent z 1 na 0 a program powinien pojawić się na liście zainstalowanych .

WIN+R
APPWIZ.cpl
OK

Znalazłem rozwiązanie a mianowicie:wszystkie ustawienia-Aplikacje-Aplikacje i funkcje-w wykazie jest poz. Photo Explorer-klik 2x-odinstaluj.Dziekuję za pomoc.