Jak odinstalować SP 2?

Po zainstalowaniu SP2 system jakby spowolnił.

Poprzednio włączałem renderowanie sceny w Blenderze i potem mogłem robić wiele różnych zadań gdzie nie było zauważalne w ogóle, iż w tle coś się dzieje.

teraz system się klei.

Ma też ostatnio tendencję do zawieszania.

Coś chyba nie tak jest z SP2.

Jak go można odinstalować?

W katalogu chyba powinien być plik Unistalu, tylko jak go zidentyfikować czy to ten właśnie?

Musisz wejść w panel “dodaj /usuń programy”->pokaż zainstalowane aktualizacje->odszukaj sp2->odinstaluj.Ewentualnie przywróć system w trybie awaryjnym na moment przed instalacją Sp2.Ja musiałem w ten sposób się go pozbyć bo posprzątałem po instalacji.Ale dało rade.

Czytałeś swoja wypowiedź ? “Ja musiałem w ten sposób się go pozbyć bo posprzątałem po instalacji” ??

Z SP2 jest wszystko ok. Na bank u ciebie coś jest zwalone może za słaby sprzęt, za mało wolnego miejsca, stare driver-y, zasyfiony system. Kto to wie.

Pytanie:co się dzieje po zastosowaniu komendy compcln.exe w cmd?

Odpowiedź:brak możliwości odinstalowania Sp2.

Jeszcze jakieś wątpliwości do mojej wypowiedzi?Jeżeli tak to zapraszam na PW.

Co do Sp2 to u jednych działa dobrze a u innych nie bardzo,np.u mnie zanotowałem zwolnienie startu i parę innych problemów.Ale to nie jest ważne.

Kolega pytał o sposoby pozbycia się SP2,podałem dwie możliwości,które są skuteczne.Format nie wchodzi w grę.

Tyle mojej opinii w tym temacie.

Chyba najbardziej trafne stwierdzenie z powyższego to zdanie “kto to wie” :slight_smile:

Komputer ma dwa tygodnie. Twardy ma 750 GB. Intel Dual-Core 2.5, 4 GB RAM, GeForce 9500 GT 500 MB.

Nie widzę tutaj powodu, żeby źle miało chodzić.

No nic. Na razie chyba nie będę eksperymentował i zobaczę co w przyszłości napiszą w necie na ten temat.

Dzięki za pomocne rady, które może w przyszłości wykorzystam.

PS

A czy przywracanie systemu przed instalacja SP2 może zadziałać?

Jeżeli masz na myśli:czy system zostanie przywrócony do stanu przed instalacją Sp2?To tak,zostanie przywrócony bez SP2,robiłem to.

Czyli najskuteczniejszym i bezpiecznym rozwiązaniem, jest to najprostsze.