Jak odinstalować specjalny temat dla Win 7?

Witam, zainstalowałem niedawno specjalny temat do Win 7. Mam problem z jego usunięciem, tutaj jest link do niego: http://yorgash.deviantart.com/art/League-of-Legends-the-Game-Visual-Style-420915106 Proszę o pomoc!

http://portable.info.pl/wise-program-uninstaller-portable/ Pobierasz to to maleństwo na pulpit. Uruchamiasz WiseProgramUninstaller.exe. Wybierasz odinstaluj. Pójdzie, to dobrze. Nie pójdzie, to wybierasz odinstaluj brutalnie. Programik jeszcze wyzbiera foldery w systemie i wpisy w rejestrze.

Dobrze, a może jakaś mała podpowiedź jak mogło by się to nazywać, bo niczego nie znalazłem co by mi pasowało

Nie wiem. Coś tam instalowałeś. Może UxStyle, czy UltraUXThemePatcher, albo jakoś. Możesz sprawdzać po dacie zainstalowania.

Ustaw standardowy temat Windows 7, potem wejdź w C:\Windows\Resources\Themes i wywal wszystko co się nazywa LoLGame, czyli folder i plik tematu. Gdyby się nie dało, to zrób restart kompa i wtedy usuwasz.

W folderze z tym tematem są też czcionki, ikony i pliki .dll, o ile czcionki i ikony nic nie powinny robić o tyle plik shell32.dll może coś po sobie zostawić pod warunkiem że nadpisałeś oryginalny, jak tego nie zrobiłeś to tym lepiej dla Ciebie.

No dobra dzięki, problem został rozwiązany :slight_smile: