Jak odinstalować specjalny temat dla Win 7?


(Groszek4 Q) #1

Witam, zainstalowałem niedawno specjalny temat do Win 7. Mam problem z jego usunięciem, tutaj jest link do niego: http://yorgash.deviantart.com/art/League-of-Legends-the-Game-Visual-Style-420915106 Proszę o pomoc!


(Bogdan_G) #2

http://portable.info.pl/wise-program-uninstaller-portable/ Pobierasz to to maleństwo na pulpit. Uruchamiasz WiseProgramUninstaller.exe. Wybierasz odinstaluj. Pójdzie, to dobrze. Nie pójdzie, to wybierasz odinstaluj brutalnie. Programik jeszcze wyzbiera foldery w systemie i wpisy w rejestrze.


(Groszek4 Q) #3

Dobrze, a może jakaś mała podpowiedź jak mogło by się to nazywać, bo niczego nie znalazłem co by mi pasowało


(Bogdan_G) #4

Nie wiem. Coś tam instalowałeś. Może UxStyle, czy UltraUXThemePatcher, albo jakoś. Możesz sprawdzać po dacie zainstalowania.


(Michal A1986) #5

Ustaw standardowy temat Windows 7, potem wejdź w C:\Windows\Resources\Themes i wywal wszystko co się nazywa LoLGame, czyli folder i plik tematu. Gdyby się nie dało, to zrób restart kompa i wtedy usuwasz.

W folderze z tym tematem są też czcionki, ikony i pliki .dll, o ile czcionki i ikony nic nie powinny robić o tyle plik shell32.dll może coś po sobie zostawić pod warunkiem że nadpisałeś oryginalny, jak tego nie zrobiłeś to tym lepiej dla Ciebie.


(Groszek4 Q) #6

No dobra dzięki, problem został rozwiązany :slight_smile: