Jak Odinstalować Sterownik Płyty Głównej?

Posiadam płytę główną Gygabyte 965P-DS3P, mam nowe sterowniki do niej, i chciałbym odinstalować stare, i tu mam problem bo nie wiem jak w panelu sterowania–>programy i funkcje nie ma pozycji ze sterownikiem do płyty głównej. Do kary graficznej i do internetu są, do płyty głównej nie. Proszę o pomoc.

Bez ponownej instalacji systemu nie obejdzie się - jest to rozwiązanie profesjonalne. Chyba, ze wolisz amatorskie - zresetowanie bieżącej konfiguracji sprzętowej przy pomocy np. programu RegCleaner, ale wydzie na to samo, ponieważ konsekwencją tego będzie instalacja wszystkich innych sterowników. Płyta główna to podstawa. Jeśli chcesz to zrobić, to z trybu awaryjnego (VGA).

Jeżeli masz w planach tylko przetestowanie tej płyty to zrób obraz partycji systemowej Ghostem, aby można było powrócić do poprzedniej płyty głównej. Możesz podłaczyć inny dysk i na nim zainstalować system z nową płytą główną. Rozwiązań jest wiele. Decyzja należy do Ciebie. 8)

W Menadżerze urządzeń coś tam jest, ale nie wiem co odinstalować, a gdybym zainstalował nowe sterowniki płyty głównej na te stare ?

Nazwij Temat Po Ludzku :?