Jak odinstalować sterowniki od drukarki HP

Mam drukarke HP 3500 i coś sie źle zainstalowało i nie chce mi sie nic drukowac… a gdy chce wejsc w konfiguracje to wyskakuje komunikat ze sterownik sie nie zainstalował prawodiłowo i nalezy go zreinstalowac… mam płyte od Hp ale gdy chce jeszcze raz zainstalowac to przy instalacji gdy juz prosi o podłączenie drukarki wyskakuje okienko ze znaleziono nowy sprzęt i mam czekac … ale moge sobie czekac 5 godzin nawet i nic nie drgnie … Moje pytanie : Jak odinstaolowac całkowicie ster ?

W dodaj/usuń nie ma wpisu?

Przez menadżer użądzeń Panel sterowania > System > Sprzęt > Menadżer użądzeń / znajdź drukarke i odinstaluj

Odinstaluj lub powinna być opcja (przeinstaluj) a dalej krok po kroku już powinienes miec napisane

no ok… udało sie… wszystko niby działa ok … ale jeden problem mam… niby pojemnik z czarnym (prawym) tuszem jest popsuty czy tam jakis problem z nim jest … Raczej nie mogło sie nic z nim stac z mojej winy a tylko w nim mam tusz i przydałoby sie go naprawic :frowning: czy nie znacie moze jakiegoś sposobu ? Wydaje mi sie ze ta blaszka miedziana jest jakos dziwnie zabrudzona … ale wole nic tam nie dotykac …

No cóż HP-ki tak mają (mam to wiem) wskaźnik pojemności nie działa zbyt precyzyjnie

  • a co do kasety z tuszem to zalecam zakup nowej (droga ale nie uniknione)

jest już poprostu nazbyt zuzyta i wkrutce pogorszy się jakośc druku