Jak odinstalować uszkodzone comodo?

Czy jest możliwe że NOD32 blokuje mi taki programik jak utorrent? Jeśli tak to jak można go skonfigurować żeby utorrenta mi nie ruszał :slight_smile:

Sam nod to raczej nie bo to antywirus zdajsię a nie firewall… ;]

Ale możliwe że blokuje ci go firewall zainstalowany lub ten wmontowany w windowsa.

Faktycznie, zainstalowałem comodo firewall pro. On się źle zaktualizował, zaczął wyskakiwać błąd. Próbowałem go wynistalować, ale się nie dało. To go tak zostawiłem. Nie mogę usunąć folderu comodo z program files :expressionless: Jak można się tego pozbyć?

Spróbuj odinstalować programem Revo Uninstaller. Jeżeli nie pomoże, to uruchom komputer z płyty bootowalnej (np. hirens boot cd). Odszukaj na niej jakiś menadżer plików, załaduj sterownik NTFS i skasuj comodo z program files. Możesz użyć płyty Windows, lecz prawdopodobnie musiałbyś ustawić w zasadach zabezpieczeń możliwość przeglądania wszystkich katalogów z czystego wiersza poleceń.

Temat do usunięcia. Aktualny temat z tym problemem jest tutaj: viewtopic.php?f=22&t=290906

Przepraszam :slight_smile:

U mnie pomoglo usuniecie calego wpisu /comodogroup/ HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / COMODOGROUP/

Pomimo ,że wcześniej użyłem revounistaler przy odinstalowywaniu ,potem ccleaner ,a jednak pozostały ww wpisy rejestru po usunięciu ktorych mozna ponownie zainstalowac comodo firewall.Może komus się to przyda.