Jak odinstalować vtp9?

witam mam pytanie jak odinstalowac vista transformation pack skoro w usuń programy w windows i innych programach do odinstalowania go nie ma ale mam go ciągle uruchomionego :?:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … aller+1.83

spróbuj tym programem

Z tego co pamiętam to trudno te pakiety bezboleśnie usunąć,mocno ingerują w system,prawdopodobnie będzie wymagana instalacja nakładkowa XP,ale mogę oczywiście nie mieć racji.

Pozdrawiam.

To nic nie da.

Wejdz start/programy/vista transformation pack center (?) i w tym powinno być

z tego co wiem to tylko format chyba że przywróć system o ile zrobiłeś punkt kontrolny. ponieważ vista transformation pack mocno ingeruje w rejestr

Srormat. VTP robi kopię nadpisywanych plików i ustawień. Jeśli kopie zostaną przez przypadek usunięte, to podczas deinstalacji zostanie poproszony o włożenie płyty CD z Windows. Paczka jest bardzo bezpieczna. W starszych wersjach były swego czasu problemy. Teraz to poprawili. Poza tym najpierw wypróbujcie a nie, piszecie “wiem, bo kolega miał problemy”

Wiem, bo JA miałem problemy. Skończyły się wraz z formatem.

Propozycja z Revo Uninstaler w trybie zaawansowanym jest dobra i wielokrotnie sprawdzona na forum.

ok dzięki wszystkim pobróbuje jeszcze choć ten Revo Uninstaler też tego nie wykrywa pzdr